WALK PR wspiera klub zakupowy Westwing – Portal PR - 24PR
WALK PR wspiera klub zakupowy Westwing

24.09.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

WALK PR wygrał przetarg na kompleksową obsługę polskiego oddziału międzynarodowego klubu zakupowego Westwing. Agencje odpowiada za opracowanie strategii działań PR, kompleksowe doradztwo oraz bieżące kontakty z mediami. Umowa została zawarta na czas nieokreślony.

Współpraca obejmuje szeroki zakres działań komunikacyjnych, mających na celu budowę świadomości marki Westwing oraz wsparcie młodych artystów i projektantów, z którymi na co dzień współpracuje firma.

Westwing jest pierwszym w Polsce internetowym klubem zakupowym z branży Home & Living, oferującym produkty zarówno znanych, jak i dopiero zdobywających popularność designerów z całego świata. W Polsce wyboru ekskluzywnych marek, prezentujących na portalu swoje meble i akcesoria dekoracyjne, dokonują doświadczone stylistki i projektantki wnętrz. Westwing wydaje również magazyn on-line, będący inspirującym źródłem w urządzaniu domowego wnętrza.

WALK

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.