Agencja HarmoniquePR dla marki Visage Shop – Portal PR - 24PR
Agencja HarmoniquePR dla marki Visage Shop

15.10.2012 Kategoria: INNE. Autor: admin

Agencja HarmoniquePR nawiązała współpracę z marką Visage Shop i wraz z początkiem października rozpoczyna ogólnopolską kampanię promocyjną. Działania obejmują zarówno promocję e-sklepu, jak również wprowadzenie na polski rynek kosmetyczny dwóch renomowanych marek profesjonalnych produktów do makijażu. Eve Pearl oraz Nvey Eco to marki cenione na całym świecie, które zdobyły uznanie wizażystów i celebrytów.

Do zadań agencji będzie należał branding i dotarcie do grupy docelowej w zakresie media relations, a także doradztwo, planowanie mediów oraz kontakty z blogerami i testy konsumenckie.

Marki nie były wcześniej promowane w Polsce. Klient został pozyskany w ramach działań new business przez Iwonę Goraj. Projekt nadzoruje Anna Ganew PR Manager

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.