Biurowiec dla kreatywnych z Żarówką – Portal PR - 24PR
Biurowiec dla kreatywnych z Żarówką

16.10.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Agencja Żarówka PR i Marketing nawiązała współpracę z biurowcem MediaHUB wchodzącym w skład kompleksu BiznesHUB, obejmującego m.in. hotel DoubleTree by Hilton Łódź, Toya Studios oraz Łódzkie Centrum Filmowe.
Agencja współtworzy strategię marki, odpowiada za kompleksową obsługę inwestycji, w tym między innymi za działania media relations, komunikację w Internecie oraz marketing i organizację wydarzeń specjalnych. W portfolio agencji znajdują się również firmy z sektora deweloperskiego: Virako i galeria Bawełnianka, z którą firma współpracuje od 2008 roku.
Specjalistyczna infrastruktura techniczna, otoczenie biznesowe firm z branży nowych technologii, telekomunikacji, filmu i sztuki oraz historia miejsca, gdzie działała Wytwórnia Filmów Fabularnych, nazywana również „Fabryką Snów”, sprawiają, że MediaHUB jest adresowany przede wszystkim do firm z sektora kreatywnego.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.