BSA prezentuje nową markę – Portal PR - 24PR
BSA prezentuje nową markę

13.10.2012 Kategoria: Logotypy. Autor: admin

Business Software Alliance (BSA) przedstawia dziś nową identyfikację wizualną, będącą wyrazem strategicznej harmonizacji swoich działań i postępowej roli oprogramowania w każdym aspekcie współczesnego świata.

Od dziś organizacja działać będzie pod nazwą BSA| The Software Alliance.

„24 lata temu kiedy rozpoczynaliśmy działalność pod nazwą Business Software Alliance zadaniem producentów oprogramowania było przede wszystkim dostarczenie firmom odpowiednich narzędzi. Dzisiaj zmieniamy nazwę na Software Alliance ponieważ korzyści z rozwoju oprogramowania są dużo większe i mają wpływ na wiele aspektów współczesnego życia” – mówi Robert Holleyman, Prezydent BSA. – „Dzięki producentom oprogramowania edukacja i opieka zdrowotna stają się bardziej skuteczne, transport bardziej energooszczędny, rozrywka bardziej interaktywna, komunikacja bardziej intensywna a świat wokół nas bardziej dostępny. Marka BSA odzwierciedla ten postęp i rolę oprogramowania we współczesnym świecie”.

Wraz ze zmianą marki zmienia się także logo, które oddaje ścisły związek między światową polityką publiczną BSA, relacjami z rządami, edukacją i działaniami na rzecz ochrony praw własności intelektualnej, które są prowadzone z czternastu biur na całym świecie, łącznie z nową siedzibą nieopodal Kapitolu Stanów Zjednoczonych w Waszyngtonie.

„Skoncentrowaliśmy działania BSA na integracji inicjatyw publicznych i programów antypirackich, wspierając strategicznie naszych członków, którzy przyczyniają się do wzrostu innowacji i rozwoju rynku” – dodaje Holleyman. – „Nasza nowa marka nawiązuje do skoncentrowania się na zapewnieniu naszym członkom możliwości przyspieszenia swojego rozwoju na skalę światową. Wymaga to skutecznej ochrony praw własności intelektualnej, które przyspieszają rozwój innowacyjności technologicznej, przełamania barier handlowych
i promocji polityki rozwoju światowego rynku cloud computingu”.

Wraz ze zmianą marki BSA przenosi główną siedzibę do nowego biura nieopodal Kapitolu Stanów Zjednoczonych w Waszyngtonie. Biura BSA, organizacji branży technologicznej
o światowym zasięgu, stanowią centrum wspólnego działania przemysłu informatycznego w najważniejszych stolicach świata od Waszyngtonu po Pekin.

BSA |The Software Alliance

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.