Havas PR Warsaw z nowymi klientami z sektora ubezpieczeń – Portal PR - 24PR
Havas PR Warsaw z nowymi klientami z sektora ubezpieczeń

24.10.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Agencja Havas PR odpowiada za działania public relations związane z wejściem na polski rynek towarzystwa ubezpieczeń na życie Prudential. Grono klientów finansowych agencji powiększa również Polska Izba Ubezpieczeń (PIU), organizacja samorządu branżowego reprezentująca wszystkie zakłady ubezpieczeń działające w Polsce.

Ponowne rozpoczęcie działalności towarzystwa ubezpieczeń Prudential w Polsce to jedno z największych wydarzeń w tej branży w bieżącym roku. Ubezpieczyciel po 70 latach nieobecności zdecydował się na powrót do Polski. Obsługująca już ponad 26 milionów klientów w krajach Azji, Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii firma zainwestuje w Polsce przeszło 150 mln złotych. Agencja Havas PR prowadzi kompleksową obsługę PR Prudential Polska, odpowiadając m.in. za wprowadzenie marki na rynek, strategiczne doradztwo komunikacyjne oraz relacje z mediami. Współpraca została nawiązana w wyniku przetargu. Umowę podpisano na czas nieokreślony.

W ostatnim czasie agencja zaczęła świadczyć także usługi doradcze w zakresie public relations Polskiej Izbie Ubezpieczeń. Współpraca obejmuje m.in. doradztwo i realizację działań w zakresie relacji z mediami oraz wsparcie w obszarze edukacji ubezpieczeniowej prowadzonej przez PIU.

Pracami dedykowanych zespołów obsługujących klientów z sektora finansowego kieruje Alicja Górka, Consulting Director, Havas PR Warsaw.

Havas PR Warsaw

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.