Kasza Kuskus marki Halina – jedna kasza, wiele możliwości – Portal PR - 24PR
Kasza Kuskus marki Halina – jedna kasza, wiele możliwości

24.10.2012 Kategoria: FMCG, Handel, Kulinaria. Autor: Sylwia Kochel

Kolejna propozycja marki Halina to zdrowa, smaczna i gotowa w kilka minut Kasza Kuskus. Produkt zaoszczędzi czas i urozmaici codzienną dietę zapracowanych oraz zabieganych konsumentów. Szybkie życie, to szybkie jedzenie. Tryb życia często narzuca proste, łatwe w przygotowaniu, a do tego monotonne dania. Kasza Kuskus marki Halina to alternatywa dla zapracowanych, którzy cenią różnorodność posiłków, a brakuje im czasu na gotowanie lub nie lubią spędzać zbyt wiele czasu w kuchni.

Kasza Kuskus marka Halina produkowana jest ze szlachetnych ziaren twardej pszenicy Durum. Została poddana procesowi gotowania na parze, który skraca czas jej przyrządzenia i zachowuje wartości odżywcze. Kasza Kuskus jest gotowa w zaledwie 5 minut. Nie wymaga gotowania, wystarczy zalać ją wrzątkiem i poczekać aż napęcznieje, zwiększając tym samym swoją objętość. Kuskus stanowi źródło białka, nienasyconych kwasów tłuszczowych, niacyny, tiaminy i żelaza.

Kasza Kuskus marki Halina z powodzeniem zastąpi wymagające dłuższego gotowania ryż, makaron czy ziemniaki. Może stanowić bazę zarówno potraw wytrawnych,  jak i przyrządzanych na słodko. Sprawdzi się w daniach głównych, przystawkach, sałatkach, zupach oraz deserach. Kasza Kuskus idealnie komponuje się z drobiem, baraniną, rybami, warzywami, a także miodem, orzechami i suszonymi owocami.

Kuskus to nazwa kaszy pszenicznej oraz tradycyjnych dań z kuchni krajów Maghrebu.  W Tunezji gotowaną na parze kaszkę z pszenicy podaje się z sosem pomidorowym  z dodatkiem warzyw i mięsa. W Maroko potrawę kuskus serwuje się z gulaszem mięsnym i sosem.

 

Producent:          Sawex Foods

Produkty:             Kasza Kuskus

Gramatura:         0,25 kg

Cena:                    3,50-3,99 pln

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.