Mastiff Media Polska zmienia się w Golden Media Polska – Portal PR - 24PR
Mastiff Media Polska zmienia się w Golden Media Polska

05.10.2012 Kategoria: Marka. Autor: admin

Jeden z najbardziej liczących się w naszym kraju producentów telewizyjnych zmienia nazwę na Golden Media Polska.

W kwietniu tego roku Dyrektor Zarządzający, Grzegorz Piekarski przy wsparciu Olle Langeniusa ze szwedzkiej firmy inwestycyjnej Layline Partners oraz Rocha Fortina, Dyrektora Kreatywnego, wykupił spółkę Mastiff Media Polska od grupy medialnej – Zodiak Media Group. Firma jest nadal wyłącznym przedstawicielem oraz dystrybutorem praw do formatów Zodiaka w Polsce. Oczywiście w swojej ofercie posiada również formaty innych firm.

Po zmianach własnościowych przyszedł czas na nową nazwę. Firma będzie funkcjonować na rynku jako Golden Media Polska. W ramach kontynuacji, w logotypie pojawi się inna rasa psa. Golden retriever to energiczny, wytrzymały, aktywny, inteligentny i towarzyski pies. Zawsze można na nim polegać. Te cechy pożądane są zarówno w biznesie jak i zwykłych codziennych relacjach międzyludzkich. Dodatkowo sam wyraz „Golden” to synonim najwyższego poziomu. I właśnie wysokiej klasy produkcje będzie nadal oferować Golden Media Polska.

„Zmiana nazwy i logotypu jest jedynie dopełnieniem niezależności firmy, którą uzyskaliśmy po odłączeniu się od Zodiak Media. To finalizacja nowego etapu życia na własny rachunek. Jakość usług świadczonych przez nasz team pozostaje na tym samym, wysokim poziomie.” – tłumaczy Grzegorz Piekarski, Dyrektor Zarządzający Golden Media Polska

Firma ma na swoim koncie takie produkcje jak: „You Can Dance – Po prostu tańcz!”, „Bitwa na głosy”, „Perfekcyjna Pani Domu”, „Tak to leciało!” oraz „Kilerskie Karaoke”. Jej dobra pozycja oraz zaufanie, które zdobyła współpracując z największymi stacjami telewizyjnymi w Polsce, takimi jak TVN, TVP1 czy TVP2, będą teraz firmowane nowym brandem. Strona internetowa będzie dostępna wkrótce pod nowym adresem www.goldenmedia.tv.

 

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.