Mobilny hotspot ZTE MF91 – Internet z szybkością LTE – Portal PR - 24PR
Mobilny hotspot ZTE MF91 – Internet z szybkością LTE

23.10.2012 Kategoria: Komputery, Systemy IT. Autor: admin

Firma ZTE, globalny producent i dostawca nowoczesnych rozwiązań dla firm telekomunikacyjnych, przedstawia nowy modem MF91 – niewielkie urządzenie współpracujące z nowoczesną technologią LTE, która umożliwia nawiązywanie niezwykle szybkich połączeń internetowych dla sieci złożonej nawet z dziesięciu urządzeń.

Pomimo niewielkich rozmiarów – 100mm x 58mm x 16mm i wagi wynoszącej 105g, modem MF91 prezentuje wysokie możliwości techniczne. Poza obsługą standardowych pasm częstotliwości – GSM i UMTS, modem ZTE współpracuje także z nowoczesną technologią LTE. Dzięki temu można za jego pomocą nawiązywać połączenia internetowe z maksymalnymi prędkościami przesyłu do 100Mb/s (download) i do 50Mb/s (upload). Ten mobilny hotspot pozwala na obsługę lokalnej sieci złożonej nawet z dziesięciu urządzeń, takich jak komputery, tablety czy konsole do gier.

Wszystkie najważniejsze parametry, takie jak stan baterii czy siła sygnału, można na bieżąco monitorować na 1.44 calowym wyświetlaczu, w który wyposażono MF91. Modem posiada także slot na kartę MicroSDHC, co pozwala magazynować na nim do 32GB plików. Instalacja MF91 jest niezwykle prosta – wystarczy włożyć kartę SIM i podłączyć urządzenie za pomocą gniazda USB 2.0 do komputera, aby cieszyć się sprawnym i szybkim połączeniem internetowym. Wydajna bateria o pojemności 2300mAh pozwala także na cztery godziny pracy i 150 godzin czuwania urządzenia bez źródła zasilania.

Modem ZTE jest kompatybilny z oprogramowaniem Windows 7, XP i Vista oraz z systemem operacyjnym MAC, a także przeglądarkami internetowymi – IE, Firefox, Safari, Opera czy Chrome. Nowoczesne wnętrze MF91 zostało uzupełnione o równie modernistyczny design obudowy – prosta forma, lekko zaokrąglone krawędzie i biały kolor, nadają urządzeniu stylowy charakter.

ZTE

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.