PromujNoclegi.pl – połączenie PR i skutecznej reklamy w Internecie dla branży hotelarskiej – Portal PR - 24PR
PromujNoclegi.pl – połączenie PR i skutecznej reklamy w Internecie dla branży hotelarskiej

26.10.2012 Kategoria: Marketing internetowy. Autor: admin

Serwis PromujNoclegi.plstworzył unikalną usługę dla właścicieli hoteli i innych obiektów noclegowych, którzy chcieliby efektywnie promować swoją witrynę w Internecie, zwiększając jej widoczność w wyszukiwarkach oraz zasięg oferowanych usług.

Unikalność propozycji PromujNoclegi.plopiera się na połączeniu kilku kluczowych elementów: liczby serwisów partnerskich w Polsce, tworzeniu dedykowanych tekstów na temat każdego obiektu, promocji strony docelowej na tematycznych blogach i w serwisach społecznościowych oraz bezpośredniej reklamy strony Klienta w postaci linków sponsorowanych.

Jedną z największych korzyści dla właścicieli obiektów noclegowych jest przede wszystkim pozyskanie wielu wartościowych odnośników do własnej strony z tematycznych blogów, serwisów i portali poświęconych noclegom jak również z mediów społecznościowych. Pozyskane wpisy stają się efektywnym źródłem informacji o prezentowanym miejscu, a linki kierują potencjalnych Klientów bezpośrednio do witryny właściciela obiektu.

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez On Board PR i PBS DGA aż 49% Polaków, którzy szukają hotelu, wykorzystuje do tego celu Internet, a procent ten rośnie do 60% w przypadku Polaków posiadających wyższe wykształcenie, co oznacza, iż sieć jest efektywnym źródłem promocji dla firm świadczących usługi noclegowe. Warto zastanowić się nad odpowiednią formą i miejscem prezentacji oferty noclegowej w internetowych mediach dedykowanych turystyce. Dotarcie do jak najszerszego grona potencjalnych Klientów i świadome budowanie wizerunku obiektu noclegowego ma znaczący wpływ na prosperowanie danego hotelu czy pensjonatu.

Nowa usługa PromujNoclegi.pl  łączy w sobie zaletę reklamy w wyszukiwarce Google i działań Public Relations w Internecie

Twórcą projektu i serwisu PromujNoclegi.plprzygotowanego dla potrzeb rynku obiektów noclegowych w Polsce jest firma WebMotive, która specjalizuje się w marketingu w wyszukiwarkach (SEO i PPC) oraz tworzeniu funkcjonalnych witryn internetowych,  przejrzystych dla  użytkowników i wyszukiwarek.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.