Redmobile z aplikacją You-R-You dla Pernod Ricard Polska – Portal PR - 24PR
Redmobile z aplikacją You-R-You dla Pernod Ricard Polska

16.10.2012 Kategoria: Agencje reklamowe. Autor: admin

Agencja marketingu mobilnego i social media – Redmobile, przygotowała dla Pernod Ricard Polska aplikację ankietową na iPady – You-R-You. Aplikacja jest częścią programu konsumenckiego o tej samej nazwie, przygotowanego dla kluczowych marek dystrybuowanych przez Pernod Ricard Polska, m.in. Wyborowej, Ballantine’s, Absolut, Luksusowej, Chivas  czy Malibu.

Rozwiązanie przygotowane przez Redmobile pozwala animatorom imprez, którzy zbierają informacje o konsumentach, zastąpić papierowe ankiety profesjonalnym systemem do kolekcjonowania danych. W projekcie dla Pernod Ricard Polska Redmobile odpowiada dodatkowo za przygotowanie ankiety również na stronę www oraz w formie aplikacji na Facebooka.

– Redmobile poszukuje dla swoich Klientów rozwiązań, które w mobilny sposób adresują cele, przed jakimi stoją marki – mówi Borys Wróbel, założyciel agencji. – Razem z Klientem wierzymy w technologie mobilne oraz w to, że projekt You-R-You to początek dłuższej współpracy.

Aplikacja You-R-You to kolejny projekt agencji Redmobile przygotowany dla Pernod Ricard. Wcześniej agencja zrealizowała dla firmy projekt wykorzystujący QR kody stosowane do pobierania aplikacji Drinkspiration.

Redmobile

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.