„A2 do kariery” program stypendialny – Portal PR - 24PR
„A2 do kariery” program stypendialny

08.11.2012 Kategoria: Kariera. Autor: admin

Autostrada Wielkopolska ufunduje stypendiadla trzech studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu w ramach programu stypendialnego „A2 do kariery”. Wysokość stypendium dla jednego studenta to aż 7200 zł wypłacane miesięcznie od stycznia do czerwca 2013r!

Projekt AWSA i Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu wykracza poza praktykowane dotąd  w Polsce formy współpracy między uczelniami wyższymi a biznesem. Program oparty jest na łączeniu wiedzy teoretycznej z rozwiązywaniem konkretnych problemów tzw. case study oraz popularyzowaniu wypracowanych rozwiązań poprzez media społecznościowe. Studenci – uczestnicząc w pracach ekspertów AWSA, będą mieli możliwość konfrontowania wiedzy z praktyką. Przyjrzą się funkcjonowaniu firmy od tzw. „kuchni”.

Wyniki badań stypendystów Autostrady Wielkopolskiej będą prezentowane szerszej publiczności za pośrednictwem kanałów Autostrady Wielkopolskiej oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu w social media facebook.com/uepoznan”>www.facebook.com/uepoznan).

Stypendystami Autostrady Wielkopolskiej mają szanse zostać studenci, którzy przygotują krótki materiał video (maksymalnie 3-minutowy) dotyczący zagadnienia wpływu autostrad na bezpieczeństwo w ruchu drogowym i prześlą go na adres a2dokariery@awsa.pldo 3 grudnia!

Program stypendialny „A2 do kariery” jest owocem kilkuletniej współpracy Spółki Autostrada Wielkopolska z  Klubem Partnera Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, którego jest członkiem od 2010 roku. Klub Partnera Uniwersytetu Ekonomicznego to prestiżowe grono wiodących przedsiębiorstw i instytucji ważnych dla gospodarki Wielkopolski i kraju.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.