Akuku! Składaki – przełom w kategorii żelków – Portal PR - 24PR
Akuku! Składaki – przełom w kategorii żelków

13.11.2012 Kategoria: Kulinaria. Autor: Sylwia Kochel

Jutrzenka Colian wprowadza na sklepowe półki innowacyjne żelki Akuku! Składaki. Pierwsze na rynku żelki, pozwalające z dwóch różnych smaków uzyskać trzeci. Nowe produkty są dostępne w sprzedaży od października tego roku.

Akuku! Składaki zaskakują trzecim owocowym smakiem, powstającym z połączenia dwóch żelków. Jednoczesne zjedzenie żelków o smaku jabłkowym i bananowym pozwala poczuć intensywny smak gruszkowy, a połączenie żelków o smaku ananasowym oraz malinowym owocuje smakiem dojrzałych truskawek.

Produkt idealnie spełnia wymagania małych konsumentów. Kształty, nawiązujące do puzzli zachęcają dzieci do zabawy i odkrywania właściwości żelków. A owocowe równanie, sugerujące smaki zawarte w opakowaniu, podobnie jak sama nazwa produktu, zapraszają do eksperymentów. Rodziców natomiast przekona brak sztucznych barwników i zawartość soków owocowych.

Nowe Akuku! Składaki poszerzają portfolio firmy o żelki nienadziewane, pozostając przy tym w zgodzie z dynamicznym charakterem marki Akuku!. Oferta obejmuje obecnie sześć rodzajów nadziewanych żelków: Serduszka, Rozetki, Pyszczki, Owocki, Cytruski, Nadziane Misie oraz żelki z sokami owocowymi – Miśki.

Producent: Jutrzenka Colian Sp. z o.o.

Produkt: Żelki Akuku! Składaki o smaku gruszkowym 90g, 2,89 zł.
Żelki Akuku! Składaki o smaku truskawkowym 90g , 2,89 zł.

Więcej informacji udziela:
Katarzyna Berlińska
Kolterman Media Communications
tel. 22 392 06 21
kom. 509 922 081
e-mail: k.berlinska@kmc-pr.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.