Bielmar reklamuje margarynę Palma – Portal PR - 24PR
Bielmar reklamuje margarynę Palma

23.11.2012 Kategoria: Kampania. Autor: Sylwia Kochel

23 listopada br. wystartowała wizerunkowa kampania reklamowa margaryny kulinarnej Palma z Murzynkiem – sztandarowej marki z portfolio Zakładów Tłuszczowych „Bielmar”. Kompleksowe działania informacyjne, realizowane pod hasłem Lubię domowe ciasto, a Ty? potrwają aż do Wigilii na łamach prasy, radia, telewizji oraz w Internecie.

Celem kampanii jest wzmocnienie wizerunku marki margaryna Palma z Murzynkiem, jako produktu z długą tradycją, silną rekomendacją do domowych wypieków i gwarancją kulinarnej satysfakcji, w kluczowym dla całorocznej sprzedaży, okresie przedświątecznym.

Emisję piętnastosekundowych spotów zaplanowano w TVN Style, Polsat Cafe, TVN7, PULS, TTV, a także dwunastu kanałach tematycznych z pakietu At Media. Ponadto, reklama będzie emitowana w weekendowym paśmie kina familijnego TVN i Polsatu oraz w paśmie śniadaniowym TVP. Billboardy sponsorskie pojawią się przed wybranymi programami TVP i TVN. Kampania prasowa koncentruje się na wybranych tytułach poradnikowych i kobiecych wydawnictw Bauer i Edipresse; spoty radiowe będą emitowane w stacjach RMF FM i RMF Classic. Kampanię bannerową w Internecie zaplanowano w wybranych portalach i blogach kulinarnych.

Kompleksową realizację kampanii, obejmującą kreację spotów i ogłoszeń prasowych, a także zakup wszystkich mediów, powierzono Innovations Communications Group. Działania PR dla marki Palma z Murzynkiem realizuje projektowo Kolterman Media Communications.

Metryczka kampanii:
Czas trwania: 23.11-24.12.2012 r.
Klient: Zakłady Tłuszczowe „Bielmar”
Produkt: margaryna Palma
Rodzaj kampanii: wizerunkowa
Hasło kampanii: Lubię domowe ciasto, a Ty?
Media: prasa, radio, TV, Internet
Kreacja: Crazy Mouse (Innovations Com. Group)
Dom mediowy: Dom mediowy Innovations
PR: Kolterman Media Communications

Podobne wpisy:

Tagi: , ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.