InnerValue dla Domu Maklerskiego Banku BPS – Portal PR - 24PR
InnerValue dla Domu Maklerskiego Banku BPS

23.11.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Do portfolio klientów firmy doradczej InnerCorp, która pod szyldem InnerValue prowadzi agencję relacji inwestorskich, w połowie listopada dołączył Dom Maklerski Banku BPS, jedna z czołowych polskich instytucji na rynku kapitałowym.

W ramach podpisanej umowy agencja będzie wspierała działania z zakresu PR eksperckiego. Ponadto do jej zadań będzie należało opracowanie strategii PR korporacyjnego  DM Banku BPS. Za realizację projektu odpowiadać będzie Magdalena A. Olczak i zespół PR Finansowego.

– Dom Maklerski Banku BPS w kilka lat zbudował stabilną pozycję na polskim rynku. Cieszy nas, że będziemy mogli wspierać rozwój tej instytucji, która jako jedna z niewielu na naszym rynku reprezentuje polski kapitał. Nasz nowy klient to kolejna firma z sektora finansowego. Od kilku kwartałów z sukcesem rozwijamy się w tym segmencie – mówi Wojciech Iwaniuk, szef departamentu relacji inwestorskich w InnerValue.

 

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.