Lancôme we współpracy z TBWA – Portal PR - 24PR
Lancôme we współpracy z TBWA

22.11.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Zespół Lancôme (marki należącej do koncernu L’Oréal) we współpracy z agencją kreatywną TBWA przygotował spot radiowy promujący dwa zapachy – „La vie est belle” oraz „Trésor Midnight Rose”. Kampania pod hasłem „Dwie kobiety – dwa różne zapachy Lancôme” w pełni oddaje filozofię producenta perfum, zgodnie z którą każda kobieta pragnie wybrać własną drogę do szczęścia i świadomie być sobą.

Nowość marki Lancôme – „La vie est belle” – którego ambasadorką jest gwiazda ekranu Julia Roberts, to kompozycja pełna wdzięku, czaru i uśmiechu, podczas gdy zapach „Trésor Midnight Rose” jest słodki, porywający i wyraża figlarną kobiecość. Dlatego też jego twarzą została młodziutka brytyjska aktorka Emma Watson.

Zapachy Lancôme: „Trésor Midnight Rose”, „Trésor in Love” i „Miracle” dostępne są w perfumeriach Douglas w zestawach z miniaturami: mleczkiem do ciała i żelem pod prysznic. Do „La vie est belle” dołączona została natomiast elegancka miniatura tych perfum (10 ml), idealna do damskiej torebki.

Za zakup mediów odpowiada dom mediowy Zenith Optimedia Group.

TBWA PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.