Maximus Fashion Center wydłuża godziny pracy – Portal PR - 24PR
Maximus Fashion Center wydłuża godziny pracy

23.11.2012 Kategoria: Handel. Autor: admin

Podwarszawskie centrum handlowe wydłuża godziny otwarcia. Już od 1 grudnia zakupy w Maximus Fashion Center będzie można robić do godziny 20:00. Do nowych najemców dołącza Biedronka, Lotos Optima oraz Gravitan Health& Sport Academy z ofertą skierowaną przede wszystkim do najmłodszych!

Obecnie w podwarszawskim centrum  znajduje się  700 butików polskich i zagranicznych producentów, które przyciągają coraz więcej klientów detalicznych. Wydłużając godziny otwarcia naszego centrum, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom właśnie tej grupy. Teraz na modne zakupy będzie można wybrać się także po pracy. – mówi Dorota Biała, Marketing Manager Sybil Maximus Sp. z o.o.

Przedstawiciele Zarządu centrum handlowego podkreślają również poszerzenie i  dywersyfikację oferty centrum. Na naszym terenie działa już popularna  restauracja należącą do sieci McDonalds, stacja benzynowa Lotos Optima, podpisaliśmy też umowę z siecią sklepów spożywczych Biedronka, która będzie miała swoje otwarcie w grudniu – wylicza Itsik Cohen, CEO Maximus Fashion Center – Klientom  oferujemy towar dobrej jakości, a ceny w naszych butikach są niższe, niż ceny w stolicy – to nasza przewaga nad konkurencją.

*Maximus Fashion Center jest wiodącym w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej międzynarodowym centrum handlu produktami mody i stylu życia (Fashion & Live Style), w tym głównie odzieży, obuwia i galanterii. Centrum handlowe to projekt zrealizowany przez Sybil Group, 4 km za Centrum Handlowym Janki, tj. na drodze wyjazdowej z Warszawy w kierunku Katowic/Krakowa, Łodzi i Wrocławia.

www.maximuscenter.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.