Migomedia z nowym Dyrektorem do spraw PR. – Portal PR - 24PR
Migomedia z nowym Dyrektorem do spraw PR.

08.11.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

W związku z dynamicznym rozwojem firmy agencja interaktywna Migomedia stworzyła wewnętrzny dział PR.  Z początkiem listopada do zespołu Migomedia dołączyła Małgorzata Stankiewicz.

Nowa Dyrektor do spraw PR odpowiedzialna jest za wizerunek marki, wewnętrzne działania PR, codzienny kontakt z mediami i promocję agencji.

Decyzja o utworzeniu nowego stanowiska spowodowana jest rozwojem oraz wciąż poszerzającym się portfolio klientów agencji. Agencja ma w portfolio wiele sukcesów we współpracy z międzynarodowymi klientami i znanymi markami. Migomedia działa obecnie głównie z polecenia, dlatego też przyszedł czas, aby zacząć szerzej komunikować efekty i wyniki pracy – mówi Michał Hryniszyn członek zarządu agencji Migomedia.

Moim zadaniem będzie wzmacnianie wizerunku agencji, jako organizacji, która koncentruje się na stałym podnoszeniu satysfakcji klienta pomagając klientom wykorzystać potencjał Internetu dzięki funkcjonalnym serwisom internetowym i skutecznym kampaniom emarketingowym – mówi Małgorzata Stankiewicz.

Małgorzata Stankiewicz posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w agencjach PR jak również i po stronie klienta. Realizowała samodzielne projekty dla klientów i marek z różnych branż, a także prowadziła projekty współfinansowane ze środków unijnych.

Migomedia jest doświadczoną agencją interaktywną świadczącą dla swoich klientów kompleksową obsługę w zakresie stałej współpracy, projektowania przejrzystych i funkcjonalnych stron internetowych oraz skutecznego e-marketingu, a szczególnie social media (Facebook).

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.