Nowy Monitor Magazine razem z White Plate – Portal PR - 24PR
Nowy Monitor Magazine razem z White Plate

26.11.2012 Kategoria: media. Autor: admin

Na rynek trafił drugi numer kwartalnika MONITOR MAGAZINE (Kustra Group). Grubsze o 16 stron wydanie zawiera nowy magazyn wydawnictwa – WHITE PLATE, którego redaktor naczelną została Eliza Mórawska, najpopularniejsza polska blogerka kulinarna.

– To wielka przyjemność połączyć siły z Elizą, która w temacie blogów kulinarnych zaproponowała calkowicie nową jakość. Jej autorski koncept magazyn, będący rozwinięciem bloga WhitePlate.com, traktować ma nie tylko o kulinariach, ale o szeroko rozumianej sztuce życia – zapowiada Sebastian Kustra, redaktor naczelny i wydawca MONITOR MAGAZINE.

– Od ponad sześciu lat prowadzę bloga, który dziennie notuje ponad 25 tys. odsłon. Jednak jego formuła uniemożliwia mi prezentowanie wszystkich treści, które według mnie są ciekawe i o które proszą w mailach czytelnicy. Z radością więc skorzystałam z zaproszenia Sebastiana Kustry do zaprezentowania swoich pomysłów w moim autorskim magazynie WHITE PLATE, który jest częścią MONITOR MAGAZINE. Do współpracy przy nim będę zapraszać ciekawe osoby: autorów, fotografów, blogerów, a jego formuła nie będzie tylko stricte kulinarna. Chciałabym, by każdy kolejny numer był miłym zaskoczeniem dla czytelnika –  mówi redaktor naczelna WHITE PLATE.

Na okładce nowego wydania MONITOR MAGAZINE znalazła się polska firma Vzór, która wprowadza do sprzedaży ikony polskiego designu. W numerze przeczytamy także ekskluzywne wywiady z wpływowymi blogerami: fotografem Scottem Schumanem – założycielem uznanego The Sartorialist oraz Toddem Selbym – twórcą amerykańskiego bloga o stylu życia i kulturze jedzenia TheSelby.com. Ponadto rozmowy z prezesem Tacit Development Polska Michałem Borowskim, szefem White Cat Studio Michałem Łojewskim, dyrektor generalną marki COS Marie Hondą, dyrektorem naczelnym Teatru Wielkiego – Opery Narodowej Waldemarem Dąbrowskim, a także właścicielami kultowej brooklyńskiej ciastkarni Baked.

Nakład MONITOR MAGAZINE (30 tys.) oraz cena promocyjna (10 zł) pozostały bez zmian.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.