PRoud Voice z nowym klientem – Portal PR - 24PR
PRoud Voice z nowym klientem

24.11.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Agencja PRoud Voice rozpoczęła współpracę z prozdrowotnym klubem sportowym Lady Fitness Club, stworzonym wyłącznie dla kobiet.

Do zadań agencji należą kontakty z mediami oraz przygotowanie i wdrożenie strategii komunikacji w zakresie social media. Agencja będzie również wspierać klienta w ramach działań marketingowo-sprzedażowych. Za realizację odpowiada Katarzyna Podsiadło, właścicielka agencji. Klienta pozyskano w wyniku działań handlowych. Umowa została podpisana na pół roku z możliwością przedłużenia.

Lady Fitness Club od 1999 roku pomaga w dbaniu o sylwetkę i duchowy relaks. Posiada certyfikat „Prozdrowotnego klubu fitness” oraz przynależy do „Polskiego Związku Fitness & Wellness”.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.