Provident wybrał dom mediowy – Portal PR - 24PR
Provident wybrał dom mediowy

28.11.2012 Kategoria: MARKETING. Autor: admin

Provident Polska wyłonił dom mediowy. Jest nim OMD. Zaprezentowana przez zwycięzców przetargu strategia, kreatywność oraz podejście do współpracy były najbliższe wizji firmy.

Przetarg jest efektem rozpoczętej w tym roku kampanii repozycjonowania marki. Do przetargu zostało zaproszonych kilka domów mediowych, z czego sporządzono short listę czterech firm.

„Wybór był niezwykle trudny, ponieważ propozycje domów mediowych były niezwykle bliskie wizji firmy i świadczyły o doskonałym zrozumieniu briefu” – mówi Katarzyna Jóźwik, członek zarządu, dyrektor pionu marketingu w Provident Polska.

Dom mediowy OMD został wybrany na rok. Zakres działań dotyczy obsługi zakupu mediów i dostosowania kanałów komunikacji do kampanii repozycjonowania marki, która będzie kontynuowana w przyszłym roku.

Bardzo cieszymy się, że doceniono naszą wizję i strategię mediową, tym bardziej, że Provident postawił uczestnikom przetargu wysoko poprzeczkę. Współpraca z tak dojrzałym i przygotowanym merytorycznie  marketerem to dla nas przyjemność i szansa na pokazanie w pełni kompetencji naszej agencji mówi Beata Szcześniak, managing director w OMD (oddział Macroscope).

Dom mediowy OMD powstał w 1993 roku. Założycielem i liderem najstarszego w Polsce domu mediowego  jest Jakub Bierzyński. Oddział Macroscope obsługuje między innymi takich Klientów jak: Grupa Żywiec, Polpharma, McDonald’s, Bakoma, Herbapol Lublin, HP, Tikkurilla, Strauss Café Poland, Samsonite.

Za całość działań kreatywnych odpowiada agencja White Rabbit. Wcześniej za działania w mediach odpowiadał dom mediowy Starlink.

Provident Polska S.A.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.