Sixt Rent a Car z PR –owcem – Portal PR - 24PR
Sixt Rent a Car z PR –owcem

13.11.2012 Kategoria: Dział PR. Autor: admin

Aleksandra Knecht to nowy Specjalista ds. PR w firmie Sixt Rent a Car Polska. Wcześniej Knecht była Account Executivem w Agencji Tauber Public Relations, gdzie realizowała projekty dotyczące PR korporacyjnego. Zajmowała się wówczas  relacjami z mediami, formułowaniem  materiałów informacyjnych, organizacją konferencji prasowych, imprez a także wydarzeń specjalnych na rzecz klientów Agencji. Jest absolwentką psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

W Sixt Rent a Car Polska odpowiadać będzie za współtworzenie i realizację strategii PR wspierającej działania marketingowe, opracowanie oraz redagowanie informacji prasowych, kontakty z mediami, wdrażanie strategii w portalach społecznościowych, a także współpracę z Partnerami.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.