Smartfon ZTE z Androidem 4.2 – Portal PR - 24PR
Smartfon ZTE z Androidem 4.2

28.11.2012 Kategoria: Telefony. Autor: admin

Firma ZTE, globalny producent i dostawca nowoczesnych rozwiązań dla firm telekomunikacyjnych, z dumą donosi o aktualizacji systemu Android do najnowszej wersji 4.2 Jelly Bean dla swojego smartfona N880E. ZTE jako pierwszy chiński producent zapewnił użytkownikom możliwość korzystania z najnowszej wersji systemu Google.

Aktualizacja Androida do wersji 4.2 przewidziana dla smartfona ZTE zaledwie tydzień po premierze wznowienia systemu jest dowodem na strategiczne partnerstwo z Google i niezłomną chęć

Android 4.2 daje użytkownikom smartfona N880E możliwość poprawy operatywności oraz aktualizacji asystenta Google Now. Pojawiają się także zupełnie nowe właściwości, takie jak Photo Sphere i filtr zdjęć, dzięki którym praca i zabawa staną się jeszcze bardziej spersonalizowane i przyjemne.

Gdy wprowadzaliśmy do sprzedaży model N880E był to jeden z pierwszych smartfonów z systemem Android 4.1 – ówcześnie najbardziej aktualnym. Naszym celem jest dostarczanie najbardziej optymalnych rozwiązań, dlatego mogę obiecać, że wkrótce najnowsza wersja systemu operacyjnego Google zagości na kolejnych smartfonach ZTE – dodaje He Shiyou.

Model N880E należy do popularnej rodziny smartfonów Blade. Urządzenie posiada czterocalowy wyświetlacz o rozdzielczości 480×800 pikseli, ultracienką, metalizowaną obudowę (10,4mm) oraz wydajny procesor Qualcomm 7627A zapewniający stabilną pracę.

ZTE

 

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.