Wysokie loty FB Antczak – Portal PR - 24PR
Wysokie loty FB Antczak

28.11.2012 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI, Wieści za spółek. Autor: admin

FB Antczak, firma z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej zrealizuje nowoczesne Centrum Badawczo-Rozwojowe HS we Wrocławiu należące do UTC Aerospace Systems. Firma jest także generalnym wykonawcą hali produkcyjnej z zapleczem biurowym i infrastrukturą techniczno-komunikacyjną, która na zlecenie firmy Meyer Tool Poland powstanie w Kaliszu.

FB Antczak rozpoczęła prace na terenie nowej inwestycji we Wrocławiu. Projekt Inżynieryjnego Centrum Badawczo-Rozwojowe UTC Aerospace Systems obejmuje realizację nowoczesnego budynku biurowego o powierzchni blisko 4300 mkw. oraz hali testowej o powierzchni 1244 mkw. Kompleks jest zlokalizowany przy ul. Bierutowskiej na terenie dawnych zakładów PZL-Wrocław (Hydral). Obiekt ubiega się o prestiżowy, ekologiczny certyfikat LEED świadczący o funkcjonalnym zagospodarowaniu i wykorzystaniu w kompleksie różnorodnych technologii wpisujących się w ideę zielonego budownictwa.

Wybór rzetelnego generalnego wykonawcy jest jednym z czynników determinujących sukces projektu. Bogate doświadczenie zrealizowanych przez naszą firmę inwestycji buduje naszą silną pozycję na rynku budowlanym. Kolejne pozyskane przez FB Antczak projekty z zakresu GW są potwierdzeniem naszego profesjonalizmu i zaufania inwestorówmówi Marcin Antczak, Wiceprezes FB Antczak.
FB Antczak zbuduje także nowoczesną halę produkcyjną dla firmy Meyer Tool Poland, która dotychczas mieściła się przy ul. Elektrycznej 6. Nowa siedziba o łącznej powierzchni blisko 4700 mkw., powstanie na przedłużeniu Al. Wojska Polskiego w Kaliszu. FB Antczak oprócz realizacji obiektu, odpowiada także za przygotowanie infrastruktury drogowej oraz parkingów na terenie inwestycji.

Meyer Tool Poland oraz UTC Aerospace Systems to spółki z amerykańskim kapitałem. Obie firmy zajmują się produkcją i serwisowaniem części oraz podzespołów dla branży lotniczej. Obsługują klientów globalnie dysponując zapleczem produkcyjnym na całym świecie.

FB MAREK ANTCZAKspecjalizuje się w budowie wysokiej jakości mieszkań, obiektów biurowych, obiektów użyteczności publicznej, a także hal przemysłowo-magazynowych. Firma realizuje liczne inwestycje mieszkaniowe i budowlane w różnych regionach Polski, m.in. w Kaliszu, Warszawie oraz Poznaniu. Obecnie Firma Budowlana „MAREK ANTCZAK” zatrudnia ok. 250 wysoko wykwalifikowanych specjalistów branży budowlanej.

Za swoją działalność deweloper był wielokrotnie doceniany w konkursach branżowych, zdobywając m.in. takie nagrody jak: Platynowe Wiertło, Mister Budownictwa, Złota Kielnia
z różą. W 2006 roku został nagrodzony przez dziennik Puls Biznesu tytułem Gazeli Biznesu. Firmie wielokrotnie przyznano także liczne certyfikaty: „Solidna Firma”, „Przedsiębiorstwo Fair Play”, „Certyfikat Dewelopera”, czy „Certyfikat Dobrej Roboty”. Firma jest też członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

 

On Board Public Relations

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.