XIII Forum Młodej Logistyki – Portal PR - 24PR
XIII Forum Młodej Logistyki

22.11.2012 Kategoria: konferencje, Targi. Autor: admin

W dniach 7-8 marca 2012 r. w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej spotkają po raz kolejny środowiska studenckie z całej Polski,  najbardziej wpływowi przedstawiciele firm branży TSL oraz zaproszeni goście. Studenckie Koło Logistyki Stosowanej działające na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej po raz kolejny zaprasza miłośników branży TSL na XII Forum Młodej Logistyki oraz Logistyczne Targi Pracy. Tradycją już jest, że na wiosnę, podczas wspólnej debaty mają oni możliwość skonfrontować wiedzę wyniesioną z akademickich murów z praktyką i rzeczywistością biznesową.

Dzień pierwszy konferencji polega na rywalizacji między studentami. Najbardziej aktywne koła naukowe z Polski i z zagranicy walczą o tytuł najlepszego młodego logistyka. Formuła konkursu co roku ulega zmianie, jednak zawsze jest skonstruowana jest tak, aby wykorzystać kreatywność i pomysłowości studentów. Każdy zespół prezentujący swoje pomysły musi je obronić przed zgromadzonymi na sali studentami jak również Kapitułą Ekspertów, składającej się z najważniejszych postaci logistyki w Polsce. Utworzony w ten sposób dialog pomiędzy studentami a światem biznesu, pozwala na skonfrontowanie ich pomysłów z realiami.

Następny dzień ma formę warsztatową. Oferta obejmuje case study, panele dyskusyjne oraz warsztaty organizowane przez firmy z nami współpracujące oraz zaproszonych gości.

Logistyczne Targi Pracy

Podczas pierwszego dnia XII FML-u odbędą się również Logistyczne Targi Pracy w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej. Jest to doskonała okazja do spotkania z osobami zainteresowanymi rynkiem pracy w sektorze transportu, spedycji i logistyki. Po wielkim sukcesie poprzednich edycji, ponownie będzie można spotkać się i porozmawiać z przedstawicielami branży logistycznej, w wśród których znajdą się m.in. operatorzy logistyczni, firmy transportowe oraz dostawcy sprzętu logistycznego i rozwiązań informatycznych. W zeszłym roku w targach udział wzięło  ponad 1500 gości.

Do zobaczenia na XII Forum Młodej Logistyki i Logistycznych Targach Pracy!

Więcej informacji www.logistycznetargipracy.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.