.bringMore dla Tarnowskich Gór – Portal PR - 24PR
.bringMore dla Tarnowskich Gór

11.12.2012 Kategoria: Samorząd, Wizualizacja. Autor: admin

Ruszyła długo wyczekiwana kampania inwestycyjna Tarnowskich Gór prowadzona przez .bringMore advertising na zlecenie Urzędu Miasta. Hasło K3 – wznieś się na wyżyny biznesu odwołuje się do 3 mocnych argumentów miasta – kadr, komunikacji i klimatu inwestycji. Odważna kampania z biegu zwróciła uwagę. Pierwsze layouty już można było oglądać w prasie. 10 grudnia podczas konferencji prasowej odbyła się premiera filmu promocyjnego, który zaskoczył wszystkich. Materiał jest dostępny na www.k3.tarnowskiegory.pl oraz w serwisie youtube.com. Kampania nabierze tempa z początkiem nowego roku, kiedy ruszają zintegrowane działania outdoor i emisje w TV.

To już kolejny projekt tego typu realizowany przez chorzowską agencję. Wcześniejsze kampanie inwestycyjne m.in. dla Województwa Śląskiego (Śląskie: Sukces w genach), Bytomia (Bytom. Kultura biznesu), Czerwionki-Leszczyny (Chcemy dla Ciebie pracować) czy Chorzowa (Rozegraj biznes w Chorzowie) zostały docenione zarówno przez środowisko branżowe, jak i samych odbiorców. We wszystkich miastach trwają rozmowy z potencjalnymi inwestorami. Jakie akcje autorstwa .bringMore zobaczymy w przyszłości? Zapraszamy do śledzenia aktualności na stronie www.bringmore.pl.

 

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.