Dominika Ostałowska honorową Ambasadorką Fundacji Rosa – Portal PR - 24PR
Dominika Ostałowska honorową Ambasadorką Fundacji Rosa

12.12.2012 Kategoria: Wizualizacja. Autor: admin

Znana aktorka Dominika Ostałowska nawiązała współpracę z Fundacją Rosa. Jako jej honorowa Ambasadorka będzie wspierała realizowane przez Fundację programy – m.in. projekt „Doświadczanie świata”.

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym„. Słowa Phila Bosmansa są mottem Fundacji Rosa, która działa z myślą o najmłodszych. Swoje programy realizuje w dwóch obszarach: edukacji oraz terapii. W listopadzie w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie Fundacja zorganizowała Dni Doświadczania Świata. Każdy, kto wziął udział w wydarzeniu, mógł osobiście przekonać się, jak wyglądają pokoje terapeutyczne wyposażane przez Fundację w specjalistyczny sprzęt do rehabilitacji. Dzięki nim niepełnosprawne intelektualnie czy ruchowo dzieci oraz dorośli mogą korzystać w pełni z niezbędnych zajęć rehabilitacyjnych.

W działalność Fundacji Rosa włączyła się wyjątkowa i wrażliwa osoba, która wielokrotnie udowadniała, jak ważne jest dla niej dobro drugiego człowieka. Dominika Ostałowska, znana polska aktorka teatralna i telewizyjna, postanowiła poświęcić się nowej roli – została Ambasadorką Fundacji Rosa. Tym samym dołączyła do grona ludzi, którym leży na sercu los i zdrowie dzieci, zwłaszcza tych, które z powodu niepełnosprawności czy dysfunkcji rozwojowych wymagają szczególnej pomocy.

Cieszę się, że mogę współpracować z Fundacją Rosa. Projekty, które prowadzi Fundacja, są mi bliskie i wierzę, że wspólnie uda nam się pomagać coraz większemu gronu dzieci i młodzieży – mówi nowa Ambasadorka Fundacji Rosa.

Wszystkich fanów Dominiki Ostałowskiej zapraszamy do zapoznania się z działalnością Fundacji Rosa oraz zachęcamy do wsparcia jej programów. Więcej informacji dostępnych jest na stronie: www.fundacjarosa.pl

PR time

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.