JUSTA PR pracuje dla IPMA Polska – Portal PR - 24PR
JUSTA PR pracuje dla IPMA Polska

18.12.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Od grudnia br. JUSTA PR pracuje dla Stowarzyszenia IPMA Polska (International Project Management Association Polska) w zakresie obsługi Public Relations i Media Relations. Agencja JUSTA PR odpowiada za budowanie pozytywnego wizerunku IPMA Polska na rynku jako organizacji prężnie działającej na rzecz promowania standardów i wiedzy z zakresu zarządzania projektami. Do zadań JUSTA PR należy także prowadzenie działań marketingowych oraz komunikacja w Internecie.

IPMA Polska to organizacja non-profit obecna na polskim rynku od 1999 roku, zrzeszająca profesjonalistów oraz instytucje działające w obszarze zarządzania projektami. Głównym celem Stowarzyszenia jest integracja środowiska doświadczonych kierowników projektów, ale również kształcenie studentów i młodych kierowników projektów (Young Crew). Działania Stowarzyszenia to również organizacja konferencji i seminariów, spotkań w regionach, a także networking. IPMA Polska oferuje również certyfikację na czterech poziomach zaawansowania potwierdzającą kompetencje i wiedzę profesjonalnego Project Managera. To jedyne Stowarzyszenie w Polsce działające w strukturach International Project Management Association, międzynarodowej organizacji promującej zarządzanie projektami, http://www.ipma.pl.

JUSTA PR specjalizuje się w obsłudze komunikacyjnej start-upów oraz projektów finansowanych ze środków UE. Agencja podejmuje działania z zakresu media relations, social media oraz event relations.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.