Nowa identyfikacja marki Nowak – Portal PR - 24PR
Nowa identyfikacja marki Nowak

13.12.2012 Kategoria: Wizualizacja. Autor: admin

nowak_Nowa identyfikacja, a co za tym idzie również strategia marki Nowak to świadectwo zmian, które w najbliższym, 2013 roku czekają Firmę. W związku z jej rozwojem jak i celami biznesowymi na nadchodzący rok po ponad 20 latach Zarząd podjął decyzję o odświeżeniu wizerunku – nie tylko znaku firmowego, ale również kluczowej filozofii biznesu.

„Dla firmy Nowak logotyp to dużo więcej, niż obraz. To synonim określonych wartości, historii, godło przyszłości. Dlatego tak istotne było, by nowy znak odzwierciedlał to, co dla nas najważniejsze: otwartość i poszukiwanie inspiracji, siłę, odwagę i waleczność zamknięte w sylwetce byka, czas bogaty w doświadczenia i „gorącą krew” która płynie w naszych sercach napędzając do działania” – mówi Prezes Zarządu Zbigniew Nowak.

Nowa identyfikacja marki nie odcina się od dotychczasowej, a wykorzystuje jej cechy generyczne przenosząc je do nowej, lżejszej i bardziej dynamicznej formy. Rozpoczęta na jesieni 2012 roku zmiana systemu identyfikacji wizualnej obejmuje lifting logotypu, elementów graficznych oraz całościowej identyfikacji. Projekt wdrażany będzie sukcesywnie na różnych nośnikach od początku 2013 roku.

Kluczowe zmiany logotypu to: usunięcie napisu „Zakłady mięsne”, odświeżenie sylwetki byka, podkreślenie daty rozpoczęcia działalności oraz podsycenie barw. Całość stanowi czytelną i sugestywną ilustrację kondycji firmy i zmian jakie w niej zachodzą.

Nowak_Logo dotychczasowe (2)

Za kreację nowej identyfikacji odpowiada agencja Be7 a koncept strategiczny opracował Dział Marketingu firmy Nowak.

Zakłady Mięsne „NOWAK” od 1991 roku starannie i z dbałością o Konsumentów tworzą wyjątkową paletę mięs i wędlin we współpracy ze sprawdzonymi hodowcami trzody i bydła, której jakość gwarantuje system BRC. Firma z uwagi na wciąż rosnące wymagania klientów oraz wymogi Unii Europejskiej, ciągle modernizuje park maszynowy stawiając na przetwórstwo i rozwój produktów. Dzięki temu stał się jednym z najnowocześniejszych zakładów mięsnych w województwie pomorskim. „NOWAK” to synonim odwagi w rozwoju biznesu, tradycji zaklętej w recepturach produktów oraz zdrowia o które dba przygotowując swoją ofertę.

 

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.