PR na czterech kółkach – Portal PR - 24PR
PR na czterech kółkach

18.12.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Firma Deltim, wiodący polski producent wózków dziecięcych, przedłużyła współpracę z agencją Sfera PR z Wrocławia.

Agencja jest odpowiedzialna za prowadzenie działań media relations dla dwóch cenionych marek wózków dziecięcych: X-lander i Navington. Ponadto, Sfera PR będzie się zajmować doradztwem marketingowym i sprzedażowym, działaniami z obszaru CSR, a także będzie wspierać komunikacyjnie akcję edukacyjną Akademia Navingtona.

Funkcjonująca od ponad 60 lat firma Deltim z Częstochowy to jeden z największych polskich producentów wózków dziecięcych. Wózki marki X-lander zdobywają najlepsze opinie oraz wyróżnienia w plebiscytach magazynów dziecięcych. Głównym zadaniem agencji będzie promowanie młodej marki wózków Navington, którą wyróżnia połączenie nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych z klasycznym designem.

Całościową koordynacją współpracy z firmą Deltim zajmuje się Dyrektor Zarządzający Sfera PR – Andrzej Czech.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.