Prestigio MultiPad PMP5580C DUO – multimedia w ośmiu calach – Portal PR - 24PR
Prestigio MultiPad PMP5580C DUO – multimedia w ośmiu calach

01.12.2012 Kategoria: Technologie. Autor: admin

Prestigio, marka prestiżowych urządzeń i akcesoriów komputerowych, przedstawia MultiPada PMP5580C DUO, który dzięki dwurdzeniowemu procesorowi, ośmiocalowemu wyświetlaczowi z funkcją multi touch oraz obsłudze formatu Full HD stanowi centrum multimedialnej rozrywki.

MultiPad PMP5580C DUO jest poręcznym i mobilnym urządzeniem, które napędza dwurdzeniowy procesor z rodziny ARM Cortex A9 o taktowaniu zegara 1.5GHz. 1GB pamięci RAM oraz wydajny układ graficzny Mali 400 sprawiają, że aplikacje i gry działają płynnie i sprawnie. Kluczowy dla urządzenia multimedialnego jest jednak ekran. W MultiPadzie 5580C DUO zastosowano ośmiocalowy wyświetlacz pojemnościowy wykonany w technologii LCD z przydatną funkcją multi touch. Użytkownik może odtwarzać multimedia w najlepszej dostępnej jakości Full HD (1080p), a w razie potrzeby podłączyć MultiPada do większego monitora za pomocą wbudowanego złącza HDMI. Na pokładzie modelu 5580C DUO zainstalowano system Android 4.0 ICS, lecz producent zapewnia możliwość aktualizacji do wersji 4.1 Jelly Bean. Urządzenie posiada frontową kamerę o rozdzielczości 0,3MPx, przeznaczoną do wideo rozmów, a także czterokierunkowy akcelerometr przydatny podczas gier zręcznościowych. 8GB wbudowanej pamięci można z łatwością rozbudować o kolejne 32GB implementując zewnętrzną kartę microSD. Producent wyposażył MultiPada w moduł Wi-Fi, a wbudowany interfejs USB może z łatwością posłużyć do zainstalowania zewnętrznego modemu 3G lub podłączenia innego urządzenia peryferyjnego. Użytkownik MultiPada 5580C DUO ma dostęp do wszelkich aktualizacji systemowych za pomocą zautomatyzowanej funkcji Over The Air (OTA).

Na uwagę zasługuje także solidnie wykonana obudowa w stonowanym odcieniu prestiżowej czerni oraz elegancki, skórzany pokrowiec.

Dodatkowym udogodnieniem dla użytkowników jest platforma www.prestigioplaza.com,  gdzie można dokonać wirtualnych zakupów, mając wszystkie potrzebne urządzenia i gadżety w jednym miejscu. Oprócz tego na użytkowników urządzeń Prestigio czekają tam gotowe do pobrania aplikacje, multimedia i e-książki – w tym aż 27 500 w języku polskim. Internetowa księgarnia Prestigio posiada obecnie w swoich zasobach już ponad 282 000 wirtualnych książek w 20 językach, w tym ponad 25 000 za darmo (3000 w języku polskim). Wciąż trwa promocja na e-booki, które można nabyć ze zniżką 25% w ciągu 6 miesięcy od rejestracji urządzenia Prestigio.

Cena: 699 zł

Marka Prestigio

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.