Prestigio PAP4300 – śnieżnobiały prestiż w wydaniu Dual SIM – Portal PR - 24PR
Prestigio PAP4300 – śnieżnobiały prestiż w wydaniu Dual SIM

17.12.2012 Kategoria: Telefony. Autor: admin

Prestigio, marka prestiżowych urządzeń i akcesoriów komputerowych, swój najmocniejszy i najbardziej stylowy model smartfona PAP4300 dedykuje kobiecej populacji za sprawą nowej, śnieżnobiałej obudowy oraz dołączonego do zestawu eleganckiego etui, dostosowanego subtelnym ubarwieniem do kolorystyki urządzenia. Smartfon obsługuje dwie karty SIM, posiada mocny procesor o taktowaniu zegara 1GHz oraz 4,3” dotykowy wyświetlacz o rozdzielczości WVGA z wbudowaną matrycą IPS odwzorowującą 16 milionów kolorów.

Możliwość korzystania z dwóch kart SIM w jednym smartfonie jest dla wielu zabieganych kobiet prawdziwym błogosławieństwem. Aktywne, pracujące zawodowo użytkowniczki na pewno z chęcią zamieniłyby dwa dzwoniące w otchłani torebki telefony na jeden, spełniający ich wszystkie oczekiwania. Całości dopełnia eleganckie etui, które stanowi nie tylko ochronę dla urządzenia, ale jest też modnym dodatkiem do kobiecego ubioru – mówi Izabela Idzikowska z firmy Asbis, właściciela marki Prestigio

Model PAP4300 zaprojektowano jako jednolitą, cienką formę, której śnieżnobiały odcień kontrastuje z gładką taflą dużego 4,3” wyświetlacza o rozdzielczości 800×480 pikseli. Matryca IPS rozpoznająca 16 milionów kolorów, pozwala na równomierne podświetlenie ekranu oraz zwiększa kąt widzenia, a tryb Multi touch usprawnia obsługę i nawigowanie funkcjami urządzenia. Na solidnie wykonanej, zaokrąglonej na rogach obudowie, rozlokowano podłużne przyciski, a z przodu pod wyświetlaczem znajdują się cztery klawisze funkcyjne, wtopione we frontowy panel urządzenia.

PAP4300_biały

Smartfon PAP4300 posiada aparat fotograficzny o matrycy 5MPx z przydatną funkcją autofocus, a także frontową kamerkę o rozdzielczości 0.3MPx, której przeznaczeniem jest obsługa wideo rozmów. Łączność w standardzie 3G sprawia, że korzystanie z zasobów internetowych jest możliwe wszędzie tam, gdzie operator komórkowy posiada swoją infrastrukturę. Wbudowany moduł Bluetooth 4.0 zapewnia sprawną komunikację z urządzeniami peryferyjnymi – przesyłanie zdjęć, dokumentów czy kontaktów odbywa się płynnie i szybko. Smartfon posiada przydatne w terenie funkcje, takie jak moduł A-GPS oraz e-kompas. Warto też wspomnieć o automatycznych aktualizacjach oprogramowania za pomocą funkcji OTA. Zainstalowana wersja systemu ICS 4.04 dzięki wsparciu producenta może być swobodnie aktualizowana do nowszych wersji Androida.

Cena: 799 zł brutto

Marka Prestigio

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.