Classen sprawdzi, co słychać u Twoich Sąsiadów – Portal PR - 24PR
Classen sprawdzi, co słychać u Twoich Sąsiadów

25.01.2013 Kategoria: Budownictwo. Autor: admin

Jakie dźwięki najczęściej docierają do nas z sąsiedniego mieszkania? Które czynności wykonywane przez sąsiadów nie pozwalają nam w nocy spać? Classen, renomowany producent podłóg i drzwi, zbada, co słychać u naszych sąsiadów, a tym, którzy cenią sobie komfort i ciszę, poleci niebanalne rozwiązanie…Producent zaprasza na nietypowe stoisko na największych targach budowlanych BUDMA 2013, które rozpoczną się 29 stycznia w Poznaniu.

– Cisza to często luksus, na który – mieszkając w budynkach wielorodzinnych – rzadko możemy sobie pozwolić. Kampania „Co słychać u Twoich Sąsiadów” jest pretekstem do tego, by uświadomić sobie, że możemy chronić naszą prywatność stosunkowo niewielkim kosztem. – mówi Anna Lipus, kierownik marketingu i reklamy Classen. – W ramach targów zaprezentujemy dźwiękoszczelne panele Design Boden, których montaż sprawi, że w naszych mieszkaniach poczujemy się w pełni komfortowo, nie martwiąc się przy tym, czy sąsiedzi słyszą każdy nasz ruch.

Kampania pod hasłem „Co słychać u Twoich Sąsiadów” w sposób humorystyczny przedstawia problemy lokatorów mieszkań wielkiej płyty, choć podobne sytuacje zdarzają się również w budynkach jednorodzinnych. W ramach kampanii Classen będzie gromadził informacje o tym, jakie dźwięki docierają do nas z sąsiednich mieszkań. Wyniki sondy producent przedstawi na początku marca br.

W ramach kampanii uruchomiony został profil na portalu Facebook, gdzie można wziąć udział w konkursie i podzielić się własnymi doświadczeniami z sąsiadami. Kampania rozpocznie się podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA 2013.

Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Budownictwo przyszłości. Inteligentna architektura”. Classen już po raz 15-sty zaprezentuje tam pełną gamę swoich podłóg i drzwi. W tym roku będzie to m.in. najnowsza kolekcja paneli Design Boden, oferta skrzydeł drzwiowych, frontów meblowych i oryginalnych trójwymiarowych dekorów. Targi BUDMA należą do grona wiodących spotkań biznesowych branży budowlanej w tej części Europy. Impreza potrwa do 01-go lutego. Stoisko Classen zlokalizowane będzie w hali 3A, pod numerem 25. Z producentem stoisko tradycyjnie już będzie dzieliła firma RuckZuck, jedna z największych w Europie sieci sprzedaży podłóg i drzwi producenta.

W 2013 roku firma Classen była już także obecna na najważniejszych targach branżowych w Europie: Domotex w Hanowerze (12-15 stycznia) i Bau w Monachium (14-19 stycznia).

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.