Cube Group SA z nowym PR managerem – Portal PR - 24PR
Cube Group SA z nowym PR managerem

15.01.2013 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Od stycznia za realizację działań Public Relations agencji performance marketingu Cube Group SA odpowiada Barbara Andrzejewska.

Nowy manager poprowadzi komunikację PR całej grupy Cube Group, w tym zależnych od niej brandów i spółek LeadR oraz SEMtec. Andrzejewska wcześniej związana była z agencją PR Egzo Group, w 2012 roku przejętą przez Liberty Group notowaną na NewConnect.

Barbara Andrzejewska współpracowała z takimi klientami jak: Dominium SA, Instal Lublin SA, Grono.net SA, ITMAGINATION Sp. z o.o., Kancelaria Prawnicza Włodzimierz Głowacki i Wspólnicy sp.k. oraz Port Lotniczy „Radom” SA. Jest absolwentką Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, Wydziału Nauk Historycznych i Społecznych.

Cube Group SA

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.