Czterordzeniowy smartfon ZTE z wyświetlaczem 5.0” FHD na CES 2013 – Portal PR - 24PR
Czterordzeniowy smartfon ZTE z wyświetlaczem 5.0” FHD na CES 2013

10.01.2013 Kategoria: Telefony. Autor: admin

ZTE, globalny producent i dostawca rozwiązań dla firm telekomunikacyjnych, z dumą donosi o pojawieniu się na targach CES smartfona Grand S, flagowego modelu z linii Grand Series. ZTE Grand S jest obecnie najcieńszym smartfonem posiadającym czterordzeniowy procesor oraz wyświetlacz o przekątnej 5” i rozdzielczości FHD.

Mocny i wydajny układ firmy Qualcomm Technologies, procesor Snapdragon S4 Pro o taktowaniu zegara 1.7GHz, inżynierowie z ZTE Corporation zaimplementowali do ultracienkiej obudowy smartfona. Ogromny, pięciocalowy wyświetlacz urządzenia zapewnia odtwarzanie multimediów w jakości Full HD, a także wygodę podczas przeglądania stron internetowych, dzięki opcji full-website display. ZTE Grand S to także zaawansowana komunikacja za sprawą niezwykle szybkiego połączenia w standardzie LTE, które oferuje pobieranie danych do 100 Mbps oraz nieograniczone możliwości w zakresie rozrywki online.

Grand S LTE

Smartfon posiada również innowacyjne funkcje fotograficzne wpływające na ostrość wykonywanych ujęć, a także opcje zapewniające lepszą jakość wideo rozmów. High endowa natura modelu Grand S wyraża się poprzez przydatne i spotykane jedynie w najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeniach opcje: rozpoznawanie konturów twarzy oraz aparat z funkcją antywstrząsową i trybem panoramicznym.

ZTE Grand S jest technologiczną odpowiedzią na rosnące wymagania użytkowników, zarówno w zakresie opcji multimedialnych, jak i możliwości komunikacyjnych. Nowy rok zaczyna się pomyślnie, gdyż na naszych oczach wpisana w strategię firmy innowacyjność zaklęta w formę smartfona, zostaje zaprezentowana szerokiej publiczności na najważniejszych targach elektroniki użytkowej na świecie – mówi Paweł Dwornik, który w polskim oddziale ZTE odpowiada za segment terminali.

ZTE Grand S będzie dostępny w Chinach w pierwszym kwartale 2013 początkowo w sprzedaży internetowej.

Najważniejsze parametry modelu ZTE Grand S:

  • Łączność 4G LTE – pobieranie danych z szybkością do 100 Mbps oraz wysyłanie do 50 Mbps w zasięgu sieci 4G
  • Czterordzeniowy processor Qualcomm Snapdragon S4 Pro o taktowaniu 1.7GHz
  • System operacyjny Android Jelly Bean
  • Aparat o rozdzielczości 13MPx z AF plus frontowa kamera 2MPx 1080P wideo
  • Zaawansowane, autorskie oprogramowanie ZTE Palm Manager wpływa na optymalizację zużycia energii oraz zapewnia bezpieczeństwo danych
  • 5-calowy wyświetlacz Full HD z opcją full-website display
  • Dolby Digital
  • 2GB RAM + 16GB EMMC
  • Wymiary: 142*69*6.9mm

ZTE

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.