Daniel Ścigała nowym dyrektorem Biura Maklerskiego Banku BGŻ – Portal PR - 24PR
Daniel Ścigała nowym dyrektorem Biura Maklerskiego Banku BGŻ

23.01.2013 Kategoria: Personalia. Autor: admin

Daniel Ścigała związany jest z rynkiem finansowym od kilkunastu lat. Ostatnio w Grupie BNP Paribas odpowiadał za bankowość prywatną, uruchomienie biura maklerskiego oraz pełnił funkcję Prezesa TFI BNP Paribas Polska.

W latach 2000-2010 związany był z BRE Bankiem, gdzie m.in. odpowiadał za bankowość prywatną, tworzył i kierował domem maklerskim BRE Wealth Management.
Daniel Ścigała zajmuje się komentowaniem bieżącej sytuacji na rynku kapitałowym, usług i produktów inwestycyjnych oraz komentarzami giełdowymi.
Zespół analityków Biura Maklerskiego przygotowuje szczegółowe analizy spółek giełdowych oraz komentarze giełdowe. Głównie są to firmy z branży przemysłowej, budowlanej, finansowej, handlowej, telekomunikacyjnej, IT czy energetycznej
Ponadto, analitycy przygotowują komentarze nt. bieżących wydarzeń dotyczących branży, w których się specjalizują:

Tomasz Dumała zajmuje się raportami analitycznymi dotyczącymi:
• 4FunMedia oraz Kino Polska – branża medialna
• Amica, Mennica, Wielton, Famur, Kopex, Harper, Grajewo – branża przemysłowa
• Intercars – handel
• PEP – branża energetyczna
• Impel, Benefit

Krzysztof Kozieł specjalizuje się w spółkach branży przemysłowej, w tym także chemicznej oraz w spółkach zajmujących się handlem i dystrybucją:
• Mieszko, Wawel, Colian, ZPC Otmuchów, Ambra, Zetkama, Relpol, Aplisens, Graal, Duda – branża przemysłowa
• Neuca, Pelion, Farmacol, Krakchemia – handel i dystrybucja

Tomasz Kania specjalizuje się w raportach dotyczących spółek z branży finansowej, budownictwa oraz przemysłu:
• Magellan, MW Trade, Kruk, Kredyt Inkaso, P.r.e.s.c.o. – branża finanseowa
• Dom Development, Robyg, Ronson, LCC, Polnord, Gant, BBi Development, Rank Progress, Unibep, Polimex, PBG, P.A. Nova – budownictwo i deweloperzy
• Sonel, Apator – branża przemysłowa

Biuro Maklerskie Banku BGŻ oferuje pełen zakres usług świadczonych na rynku kapitałowym. Dzięki doświadczeniu uzyskanemu w czasie wieloletniej działalności, zapewnia obsługę zgodną z najwyższymi standardami i stale poszerza ofertę o nowe, atrakcyjne produkty oraz świadczy kompleksowe usługi brokerskie dla klientów indywidulanych i instytucjonalnych.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.