Ferratum Poland współpracuje ze Sferą PR – Portal PR - 24PR
Ferratum Poland współpracuje ze Sferą PR

23.01.2013 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Agencja Sfera PR z Wrocławia rozpoczęła współpracę z Ferratum Poland, częścią fińskiej Grupy Ferratum, jednej z największych firm branży mikropożyczek w Europie. Grupa Ferratum prowadzi działalność w 20 krajach świata, w Polsce oferuje produkty finansowe pod marką Ekspres Kasa.

Sfera PR odpowiada za projektowanie i realizację strategii komunikacji z mediami, partnerami handlowymi oraz klientami ostatecznymi. Agencja wspierać będzie Klienta także w zakresie doradztwa sprzedażowego oraz realizacji akcji edukacyjnych związanych z tematyką finansów osobistych.

Dzięki systematycznym działaniom komunikacyjnym chcemy rozwinąć dialog z różnymi uczestnikami rynku finansowego – klientami, innymi  firmami pożyczkowymi, organizacjami branżowymi oraz opinią publiczną – tłumaczy Łukasz Kuleta, Marketing Manager w Ferratum Poland. – Projekt ma także cel edukacyjny – pragniemy, aby nasi klienci w sposób świadomy podejmowali ważne dla nich decyzje finansowe. Pomoże im w tym akcja edukacyjna związana z tematyką zarządzania domowym budżetem – mówi Łukasz Kuleta.

Za całościową koordynację współpracy z Ferratum Group odpowiada Andrzej Czech, Dyrektor Zarządzający Sfery PR.

O firmie:

Grupa Ferratum jest największą w Europie firmą oferującą pożyczki za pośrednictwem telefonu komórkowego oraz Internetu. Została założona w 2005 roku w Finlandii przez Jormę Jokela, CEO Grupy. Firma prowadzi działalność w 20 państwach na całym świecie. Od września 2012 roku częścią Grupy Ferratum jest Ferratum Bank – instytucja bankowa licencjonowana w Unii Europejskiej.

Ferratum Poland w Polsce znana jest pod marką Ekspres Kasa. Z usług mikropożyczek Ekspres Kasy można skorzystać w puntach kredytowych na terenie całego kraju. Ferratum Poland cieszy się zaufaniem Klientów i branży, w październiku 2011 roku firma otrzymała nagrodę „Skrzydła Krajowego Rejestru Długów” za propagowanie etyki i bezpieczeństwa w obrocie gospodarczym. Ferratum Poland jest również członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.