Firma DAF uruchamia program First Choice – Portal PR - 24PR
Firma DAF uruchamia program First Choice

30.01.2013 Kategoria: MOTO. Autor: admin

First Choice to zupełnie nowy program obejmujący używane ciężarówki DAF wyprodukowane w ciągu ostatnich lat. Przeznaczony jest wyłącznie dla europejskich dealerów DAF. Pojazdy DAF opatrzone znakiem First Choice mają nie więcej niż 5 lat i przebieg maksymalnie 500 000 km.

Ponieważ firma DAF — znana z niezawodności swoich pojazdów i niskich kosztów eksploatacyjnych — rozwija swoją działalność na rynku europejskim, zapotrzebowanie na niedawno wyprodukowane używane ciężarówki DAF wciąż rośnie. W związku z tym holenderski producent pojazdów ciężarowych wprowadza nowe oznaczenie używanych pojazdów, znajdujących się w dobrym stanie technicznym w ramach obecnego programu DAF Used Trucks.

Ciężarówki opatrzone znakiem DAF First Choice mają nie więcej niż 5 lat, maksymalny przebieg 500 000 km i kompletną historię serwisową. Są w doskonałym stanie, co potwierdza kontrola prowadzona w ramach programu przez dealerów w niemal 200 placówkach. W celu zapewnienia najwyższej jakości pojazdu dealerzy DAF dostarczają pojazd First Choice wraz
z 6-miesięczną gwarancją sprawności układu napędowego. Dodatkowe kontrakty serwisowe są dostępne jako opcja, podobnie jak atrakcyjne programy finansowania w ramach usługi PACCAR Financial. Pełny asortyment pojazdów First Choice wraz ze szczegółowym opisem i zdjęciami jest dostępny na uaktualnionej stronie http://www.dafusedtrucks.com/.

workhouse

DAF Trucks N.V. – część amerykańskiego koncernu PACCAR Inc, jednego z największych na świecie producentów ciężkich pojazdów ciężarowych – jest wiodącym producentem lekkich, średnich i ciężkich pojazdów ciężarowych. W 2012 r. udział firmy w rynku UE wyniósł około 16% w kategorii powyżej 16 t. DAF produkuje kompleksową gamę ciągników siodłowych i podwozi pod zabudowę, dzięki czemu w jej ofercie można znaleźć pojazdy do wszystkich zastosowań transportowych. Jest również liderem pod względem usług związanych z oferowanymi produktami: umów MultiSupport na naprawy i konserwację, usług finansowych firmy PACCAR Financial oraz najwyższej klasy serwisu części. Dodatkowo DAF opracowuje i wytwarza podzespoły takie jak osie i silniki, zwłaszcza dla producentów autobusów i autokarów na całym świecie. DAF Trucks N.V. jest właścicielem zakładów produkcyjnych w Eindhoven w Holandii, Westerlo w Belgii oraz Leyland w Wielkiej Brytanii i ponad 1000 punktów dealerskich i serwisowych w Europie.

 

DAF Trucks Polska Sp. z o.o.

 

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.