HUAWEI zaprezentował swój flagowy smartfon Ascend D2 podczas targów CES 2013 – Portal PR - 24PR
HUAWEI zaprezentował swój flagowy smartfon Ascend D2 podczas targów CES 2013

09.01.2013 Kategoria: Telefony. Autor: admin

HUAWEI, wiodący dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT), zaprezentował na targach Consumer Electronics Show 2013 w Las Vegas swój flagowy smartfon HUAWEI Ascend D2. Urządzenie pracuje na systemie Android 4.1 i posiada5-calowy wyświetlacz LCD FHD IPS + 443 PPI Super Retina. Jego sercem jest dwurdzeniowy chipset K3V2 1,5 GHz. Dzięki baterii o pojemności 3000mAh, technologiom Quick Power Control (QPC) oraz Automated Discontinuous Reception (ADRX) Ascend D2 osiąga czas czuwania do 6 dni. Smartfon został również wyposażony w kamerę o rozdzielczości 13 MPix.

huawei

„HUAWEI Ascend D2 jest stylowym i wydajnym smartfonem o wszechstronnych możliwościach. Wysokiej klasy ekran FHD, profesjonalna jakość wykonywanych zdjęć oraz zastosowane technologie oszczędzania energii podnoszą komfort codziennego użytkowania” – powiedział Richard Yu, Dyrektor Generalny Huawei Consumer Business Group. „Ascend D2 jest wyrazem naszego oddania idei tworzenia wysokiej jakości innowacyjnych urządzeń, wykorzystujących najnowsze technologie” – dodaje Richar Yu.

HUAWEI Ascend D2 posiada 5-calowy wyświetlacz wykonany w technologii Super Retina, który ma niezwykle krótki czas reakcji. Wyświetlacz smartfona chroniony jest odpornym na zarysowania, zabrudzenia i wodę szkłem Corning Gorilla®. Aparat o rozdzielczości 13 MPix pozwala na nagrywanie i odtwarzanie filmów wideo w krystalicznej jakości 1080p full HD. Dzięki możliwości dostosowywania temperatury kolorów umożliwia także robienie profesjonalnej jakości zdjęć.

Ascend D2 wyposażony jest w baterię o pojemności 3000mAh. Za inteligentne zarządzanie energią w smartfonie odpowiedzialne są autorskie technologie Huawei QPC i ADRX. QPC obniża zużycie baterii poprzez automatyczne wyłączanie nadajnika, kiedy nie odbywa się transmisja danych. Natomiast, technologia ADRX zmniejsza zużycie energii w trybie czuwania o ponad 20%. Ponadto szybkie ładowanie baterii pozwala na pełne naładowanie w czasie o 30% krótszym niż inne smartfony w tych samych warunkach elektrycznych.

HUAWEI Ascend D2 wykonany jest z wysokiej jakości metali. Waży jedynie 170 g i ma 9,9 mm grubości. Jego opływowy kształt idealnie układa się w dłoni. Smartfon dostępny jest w białym
i niebieskim kolorze. W Chinach Ascend D2 będzie dostępny jeszcze w styczniu, a potem trafi do sprzedaży w Japonii. W przyszłości smartfon dostępny będzie także z 4,7-calowym ekranem.

HUAWEI

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.