Ignaczak wybrał projekt swojej koszulki – Portal PR - 24PR
Ignaczak wybrał projekt swojej koszulki

17.01.2013 Kategoria: Reklama. Autor: admin

Znamy wyniki pierwszej odsłony konkursu „Zaprojektuj koszulkę Igły”, organizowanego w ramach współpracy Nikon Polska z męską drużyną piłki siatkowej – Asseco Resovia Rzeszów. Nagrodzony projekt ma szansę stać się oficjalną koszulką Krzysztofa Ignaczaka w przyszłym sezonie!

Do pierwszej edycji zabawy nadesłanych zostało ponad 150 unikalnych projektów koszulki. Najciekawsza okazała się praca Agnieszki Jakieły z Iwonicza Zdroju, która została nagrodzona aparatem fotograficznym Nikon. Laureatka ma szansę zobaczyć na boisku Ignaczaka w koszulce swojego projektu.

Tegoroczna edycja konkursu składa się z pięciu dwutygodniowych odsłon. W każdej z nich Krzysztof Ignaczak wybierze jedną, a następnie ze zwycięskich projektów wyłoni tę, która stanie się jego oficjalną koszulką w przyszłym sezonie. Władze klubu nie wykluczają jednak możliwości produkcji więcej niż jednej koszulki.

Konkurs jest dowodem na to, że sympatykom Asseco Resovii oraz talentu „Igły” nie brakuje umiejętności plastycznych i oryginalnych pomysłów. Cieszymy się, że poziom nadsyłanych prac jest bardzo wysoki ” – powiedział Jan Przybysz, specjalista ds. produktu Nikon Polska.

Kibice wciąż mają możliwość nadsyłania swoich propozycji. Jeśli chcesz aby „Igła” zagrał w koszulce Twojego projektu, prześlij swoją pracę za pośrednictwem aplikacji dostępnej na fanpage’ach firmy Nikon oraz zespołu Asseco Resovia.

NIKON Corporation

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.