Internetowykantor.pl SA z agencją Sales&More – Portal PR - 24PR
Internetowykantor.pl SA z agencją Sales&More

25.01.2013 Kategoria: Agencje reklamowe. Autor: admin

Z początkiem roku InternetowyKantor.pl SA, lider wśród kantorów internetowych, rozpoczął strategiczną współpracę z agencją mediową Sales & More.

Wspólnie prowadzone działania będą miały na celu akwizycję nowych Klientów oraz edukację użytkowników na temat korzyści płynących z szybkiej i bezpiecznej wymiany walut w internecie.

 – O wyborze agencji Sales & More zdecydowało zrozumienie naszych oczekiwań i stworzenie planu działań opartego na długofalowej współpracy. Ważnym aspektem było dla nas także bogate doświadczenie agencji we współpracy z firmami z sektora finansowego – mówi Paweł Kyć, dyrektor marketingu InternetowyKantor.pl

InternetowyKantor.pl SA zajmuje pierwsze miejsce wśród kantorów online, od 2010 roku z jego usług skorzystało już ponad 70 tys. Klientów. Spółka ustawicznie rozwija nowoczesną platformę wymiany walut, która umożliwia Klientom błyskawiczną realizację transakcji po atrakcyjnych kursach. Jako lider wymiany walut w internecie wyznacza standardy bezpieczeństwa oraz kładzie nacisk na najwyższą jakość usług.

Sales & More SA jest wiodącą, niezależną agencją mediową, specjalizującą się w efektywnym wykorzystaniu marketingu internetowego do realizacji celów biznesowych dla Klientów. Zapewnia stałą i silną obecność w mediach cyfrowych oraz generuje stały strumień klientów dla takich partnerów jak: Getin Bank, Idea Bank, Deutsche Bank, BNP Paribas, Home Broker, Cyfra +, RWE, Groupon czy Złote Wyprzedaże.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.