Izba Gospodarcza Polska – Korea Południowa wspomaga rozwój stosunków handlowych. – Portal PR - 24PR
Izba Gospodarcza Polska – Korea Południowa wspomaga rozwój stosunków handlowych.

30.01.2013 Kategoria: Imprezy. Autor: admin

Już od stycznia 2013 roku Izba Gospodarcza Polska – Korea Południowa  rozpoczęła wdrażanie nowych projektów mających na celu rozwój życia gospodarczego obu państw. Głównym założeniem obecnych projektów jest organizowanie pomocy członkom Izby w rozwiązywaniu problemów z prowadzeniem działalności gospodarczej. Główny nacisk Izba kładzie na informowanie i wydawanie opinii o funkcjonowaniu gospodarki  polskiej oraz koreańskiej. Izba przedstawia również organom państwowym opinię dotyczącą praktyki gospodarczej w sprawach związanych z działalnością gospodarczą firm koreańskich.

Jednym z ważniejszych obecnie programów wdrażanych na przełomie lutego i marca są targii energii odnawialnej, które odbędą się w Gweang -ju 13-15.03.2013r.  i targami rolno – spożywcze w maju w Seulu. Są to jedne z największych targów w Korei. Celem Prezesa Zarządu Izby – Pani Bożeny Giacchini jest zabranie na te targi przedstawicieli władz samorządowych z ministrem rolnictwa na czele, aby zaprezentować możliwości korzystnej współpracy dla obu stron.

www.pkcc.com.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.