Kazar Design Project – Portal PR - 24PR
Kazar Design Project

25.01.2013 Kategoria: Konkursy. Autor: admin

Pod patronatem czołowego, modowego konkursu w Polsce –  Fashion Designer Awards rusza akcja KAZAR DESIGN PROJECT. Młodzi projektanci stają przed wyzwanie zaprojektowania butów, które zostaną włączone do kolekcji KAZAR i będą dostępne w salonach. Zwycięzca pojedzie do Londynu, do jednej z topowych uczelni London College of Fashion na kurs Introduction to Footwear Design.

 Kazar Fashion Project

Najlepsze projekty zostaną zaprezentowane podczas półfinałów Fashion Designer Awards w Złotych Tarasach a buty zaprojektowane przez zwycięzcę zaprezentują modelki na gali finałowej Fashion Designer Awards.  Zwycięzca KAZAR DESIGN PROJECT, wyłoniony przez jury:  Łukasz Jemioł, Joanna Sokołowska – Pronobis, Małgorzata Olszewska oraz Natalia Skrzypska, pojedzie w nagrodę na kurs Introduction to  Footwear Design na prestiżowej uczelni London College of Fashion w czerwcu 2013 roku.

Kurs wprowadzający w arkana projektowania obuwia pozwala zrozumieć  i nauczyć się jak projektować buty, które zarówno są modne i odzwierciedlają aktualne trendy. Warsztatowa forma kursu obejmuje m.in.: kreowanie pomysłów i projektowanie, rysunek ilustracyjny (wykorzystanie tradycyjnych umiejętności oraz możliwości cyfrowego designu), rozwój i rozbudowa projektu, mood board, kreowanie linii produktowej czy też dekodowanie trendów i prognozowanie w modzie.

Organizatorzy na zgłoszenia czekają do 10 marca 2013 roku.

Marka KAZAR kreuje trendy. Jej ambitny styl dorównuje światowym designerom. Kazar to synonim zmysłowości, oryginalności i prestiżu. Ukazujące się, co sezon kolekcje butów, torebek i pasków to produkty luksusowe spełniające oczekiwania klientów. Nowoczesnemu designowi i precyzyjnym wykończeniem towarzyszy szczególna dbałość o każdy detal. Kazar to marka, którą pokochali polscy projektanci i styliści. Doceniana za odważny i nieprzeciętny styl, utożsamiana z wysokimi, zmysłowymi obcasami, coraz częściej prezentuje się na prestiżowych wybiegach przede wszystkim podczas pokazów:  Łukasza Jemioła, Zuo Corp, Dawida Wolińskiego, Agnieszki Maciejak, Paprocki & Brzozowski  czy też na  Gali  Fashion Designer Awards.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.