Lutowe wydanie Glamour prezentuje najnowsze trendy na wiosnę i lato 2013 – Portal PR - 24PR
Lutowe wydanie Glamour prezentuje najnowsze trendy na wiosnę i lato 2013

16.01.2013 Kategoria: media. Autor: admin

17 stycznia ukaże się na rynku lutowe wydanie miesięcznika Glamour z Anne Hathaway na okładce.

GLAM_02_2013_OKLADKA-1W numerze: Wiosna cudów – inspiracje i praktyczne instrukcje z trendów w modzie, makijażu i fryzurach na wiosnę – lato 2013. Najmodniejsze stylizacje w 189 wariantach dodających seksapilu. Nowy minimalizm: mieć mniej, żyć więcej – czyli najnowszy sposób na szczęście. A o tym jak dziś kochamy opowiada Magda Schejbal, Kasia Rosłaniec i Krzysztof Chodorowski. Wydanie ukaże się w nakładzie 165 tys. egz.  w cenie 4,99 pln.

Najnowszy numer „GLAMOUR”  promowany będzie w sieci sklepów BIG STAR na terenie całej Polski w ramach współpracy i zaangażowania w promocję akcji „Piękna, bo zdrowa”.

Ogólnopolska kampania społeczna „Piękna, bo zdrowa” na rzecz profilaktyki raka szyjki macicy i raka jajnika organizowana jest przez Organizację Kwiat Kobiecości i magazyn Glamour. W tym roku w prowadzone działania zaangażowało się 7 polskich gwiazd – Anna Dereszowska, Aleksandra Mikołajczyk, Natalia Lesz, Maja Hirsch, Ada Fijał, Kasia Pakosińska, Beata Sadowska. Ambasadorki promują regularne przeprowadzanie badań cytologicznych pod hasłem „Zostań Superbohaterką, zrób cytologię!”.

Honorowy patronat nad przedsięwzięciem objęły Anna Komorowska, Małżonka Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz Hanna Gronkiewicz – Waltz, Prezydent m.st. Warszawy.

Zwieńczeniem tegorocznej kampanii będzie Gala Finałowa połączona z ceremonią wręczenia Pereł Mądrości partnerom zaangażowanym w kampanię. Punktem kulminacyjnym wieczoru będzie także premiera sztuki teatralnej „Honeymoon” – historia trzech kobiet- Christine, Lindy i Barbary, która została zrealizowana z myślą o kampanii „Piękna, bo zdrowa”. W sztuce, która po pokazie premierowym będzie wystawiana na deskach teatrów oraz w centrach kultury w całej Polsce, będzie można zobaczyć Aleksandrę Mikołajczyk, Olgę Bończyk oraz Natalię Lesz.

 

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.