Nowe oblicze smoka – Portal PR - 24PR
Nowe oblicze smoka

04.01.2013 Kategoria: Wizualizacja. Autor: admin

Dragon-Winch_Początek nowego roku to zawsze czas zmian i nowych planów na przyszłość. To także dobry moment na zmianę swojego wizerunku. Dlatego właśnie producent wyciągarek Dragon Winch wkracza w 2013 rok z nowym logo.

Przełom starego i nowego roku to zawsze magiczna data. Z pierwszym stycznia zaczyna się nowy rok, nowe otwarcie. To dobry moment na świeże plany, na zmiany zarówno w życiu prywatnym jak i w firmowej strategii.

Rok 2012 był dla Dragon Winch bardzo pracowity. Wyciągarki spod znaku smoka wyruszyły na podbój nowych rynków, a w Polsce firma była obecna na wszystkich najważniejszych imprezach off-roadowych.

W nowy rok Dragon Winch wkracza z odświeżonym znakiem firmowym.  Nowy logotyp nie zrywa jednak z przeszłością. Choć układ elementów jest inny niż na starym logo, wciąż jednak widać wyraźnie, że mamy do czynienia z marką Dragon Winch. Bez zmian pozostały czarno-czerwone barwy logotypu.

Odświeżony znak firmowy zaprezentowano na stronie internetowej firmy, a już wkrótce będzie można zobaczyć je na produktach Dragon Winch.

„Dragon Winch to firma nowoczesna, dynamiczna i innowacyjna. Przez cały czas pracujemy nad swoimi produktami i technologiami, cały czas się doskonalimy. Zmiana logotypu to symbol tych zmian.” – powiedział Jerzy Woźnicki, dyrektor wykonawczy, członek zarządu Dragon Winch.

Dragon Winch

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.