Rusza nowa kampania LOTTE Wedel – Portal PR - 24PR
Rusza nowa kampania LOTTE Wedel

07.01.2013 Kategoria: Kampania. Autor: admin

Marka Wedel, która poprzez swoje produkty dostarcza konsumentom prawdziwej przyjemności, rozpoczyna nową kampanię reklamową czekolad. Wedel jako Fabryka Przyjemności w nowej kreacji przenosi swoich konsumentów w magiczny świat intensywnej czekoladowej przyjemności.

„Wedel od lat jest ulubioną marką czekoladową Polaków, a czekolady Wedla są najchętniej wybierane przez naszych konsumentów, co plasuje je na 1. miejscu w tej kategorii wśród producentów markowych (wg AC Nielsen MAT Listopad 2012). Czekolada gorzka Wedla to numer 1 na całym rynku tabliczek czekoladowych, czekolada mleczna to numer 2, a nadziewana truskawkowa to numer 3. Mamy więc w naszym portfolio prawdziwe gwiazdy” – mówi Magdalena Pawelec, Kierownik Marketingu LOTTE Wedel. „Sekret naszych produktów tkwi w tradycyjnej recepturze opartej o intensywny i głęboki smak czekolady, płynący z najlepszej jakości kakao z Ghany” – dodaje Pawelec.

Nowa reklama opowiada o wedlowskiej Fabryce Przyjemności. Akcja filmu rozgrywa się w olśniewającym, bajkowym wnętrzu fabryki, wypełnionym smakiem i aromatem czekolady. Widz wkraczając do magicznego, pobudzającego wyobraźnię świata, odnajduje w nim symbole mocno zakorzenione w marce Wedel, kojarzące się z jakością, tradycją i jej ponadczasowym charakterem.

Pierwsza odsłona nowej kampanii Wedla rusza 7 stycznia br. Autorem kreacji jest Team One, a reżyserem spotu Eli Sverdlov. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy ZenithOptimedia. Emisja zostanie zrealizowana w telewizji, kinach oraz w Internecie na wedlowskim kanale YouTube.

Wedel_czekolada_3

Spot można obejrzeć na kanale YouTube Wedla: youtube.com/user/WedelTV

E. Wedel to najsilniejsza czekoladowa marka w Polsce, która od ponad 160 lat dostarcza swoim konsumentom radość i przyjemność płynącą z intensywnego i głębokiego smaku najlepszej jakości czekolady. W portfolio marki znajdują się m.in. takie słodycze, jak Ptasie Mleczko®, Mieszanka Wedlowska, czekolady, ciastka, wafle i batony. Od września 2010 roku, Wedel jest częścią japońskiej Grupy LOTTE, która jest międzynarodowym koncernem, założonym w 1948 roku, początkowo specjalizującym się w sektorze gum do żucia. Obecnie Grupa działa w różnych dziedzinach biznesu, włączając w to sektor spożywczy, słodyczy, handlu, podróży i turystyki, chemiczny, rynek budowlany oraz finansowy.

www.wedel.pl

24/7 PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.