Sfinks ponownie wybrał Pepsi – Portal PR - 24PR
Sfinks ponownie wybrał Pepsi

07.01.2013 Kategoria: Wieści za spółek. Autor: admin

Spółka Sfinks Polska, do której należą sieci restauracji Sphinx, WOOK i Chłopskie Jadło, podpisała nową umowę z PepsiCo – swoim dotychczasowym dostawcą napojów bezalkoholowych. Na jej podstawie przez 5 lat PepsiCo będzie dostarczać napoje gazowane, soki i wodę do wszystkich sieci restauracji zarządzanych przez Sfinksa. Wartość kontraktu w tym okresie jest szacowana na 25 mln zł.

– Mamy konkretne wymagania w zakresie jakości dostarczanego nam produktu, a także standardów obsługi naszych restauracji przez partnera. W obu tych obszarach firma PepsiCo stanęła na wysokości zadania. Jesteśmy też zadowoleni ze wspólnie prowadzonych akcji sprzedażowo-marketingowych. Nasze produkty uzupełniają się i są kierowane do podobnych grup docelowych, dlatego to partnerstwo przynosi pozytywne efekty obu firmom. Mamy nadzieję na równie udaną współpracę w kolejnych latach – komentuje Bogdan Bruczko, wiceprezes zarządu Sfinks Polska.

Poprzedni kontrakt z PepsiCo Sfinks podpisał jeszcze w 2006 r. W tym okresie oprócz sprzedaży napojów obie firmy prowadziły też wspólnie działania promocyjne. Efektem tego były m.in. kampanie telewizyjne, w których reklamowano sieć Sphinx oraz zestawy dań z Pepsi.

Sfinks Polska

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.