Triple PR promuje modę w kuchni – Portal PR - 24PR
Triple PR promuje modę w kuchni

24.01.2013 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Do grona klientów agencji Triple PR dołączył multibrandowy sklep online z designerskimi tekstyliami kuchennymi ilookandcook.pl.

Triple PR jest odpowiedzialna za działania Media Relations dla marki, skierowane głównie do magazynów kobiecych, lifestylowych, kulinarnych i parentingowych.

Internetowy butik ilookandcook.pl jest adresowany do kobiet, które chcą być atrakcyjne w każdej sytuacji, oraz miłośników smaków, zapachów, kreatywnego gotowania
i radosnego spędzania wolnego czasu w kuchni. Sklep oferuje produkty takich marek jak: Jessie Steele, Ulster Weavers, Meri Meri, Ladelle, Krecht i Clayre and eff.

Triple PR łączy kompetencje z zakresu PR i komunikacji marek w Internecie, z naciskiem na media społecznościowe. Specjalizuje się w strategicznym doradztwie komunikacyjnym i zintegrowanej komunikacji dla marek. W portfolio Agencji znajdują się m.in. takie firmy, jak: Baby Design, Espiro, C-date.pl, Monster Worldwide Polska, Vinderen, Ringier Axel Springer, Mail-Media czy Timgu. 
Triple PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.