Wsparcie Unii Europejskiej dla EVELINE COSMETICS – Portal PR - 24PR
Wsparcie Unii Europejskiej dla EVELINE COSMETICS

11.01.2013 Kategoria: uroda, Wieści za spółek. Autor: Koncept PR

Eveline Cosmetics dołączyła do prestiżowego programu promocji polskiej branży kosmetycznej na rynkach zagranicznych. Program jest jednym z 15 branżowych programów promocji, prowadzonych przez Ministerstwo Gospodarki. projekt unijny cosmetics_verticalDzięki wsparciu wybranych polskich branż, na całym świecie promowana ma być polska gospodarka. Na wsparcie branży kosmetycznej przeznaczono dotychczas 9 milionów złotych.

Eveline Cosmetics w ramach programu ma możliwość udziału w szeregu imprez, wspomagających eksport polskich kosmetyków, takich jak targi, misje gospodarcze czy szkolenia.

Jesteśmy największym polskim producentem kosmetyków. Produkty naszej firmy docierają do 70 krajów świata,  w tym tak jak Arabia Saudyjska, Irak, Wietnam, czy Nigeria. Codziennie na całym świecie kupowanych jest 165 tys. naszych kosmetyków. Eksportujemy swoje produkty od 30 lat. – mówi Karina Kozerska dyrektor marketingu.

Celem programu jest wykreowanie nowych, polskich silnych marek, które rozpoznawalne będą na świecie i kojarzone przez to z krajem pochodzenia.

Program promocji polskiej branży kosmetycznej na rynkach zagranicznych zakłada m.in. obecność na targach Cosmoprof w Bolonii, Intercharm w Moskwie, Comoprof Asia w Hong Kongu czy Beautyworld Middle East w Dubaju. Eveline samodzielnie już brała udział w większości tych imprez. Teraz będzie to robić przy wsparciu Ministerstwa Gospodarki i Unii Europejskiej.

Program potrwa do początku 2015 roku i obejmuje m.in. polskie stoisko narodowe na targach Cosmoprof w Bolonii, Intercharm w Moskwie, Comoprof Asia w Hong Kongu czy Beautyworld Middle East w Dubaju.

Eveline Cosmetics  www.eveline.eu

KONCEPT PR Bianka Heyman

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.