Agencja Reklamowa PoProstu dla marki Weber – Portal PR - 24PR
Agencja Reklamowa PoProstu dla marki Weber

28.02.2013 Kategoria: Agencje reklamowe. Autor: admin

Firma Saint-Gobain Construction Products Polska powierzyła Agencji Reklamowej PoProstu prowadzenie działań reklamowo – marketingowych dotyczących marki Weber Leca.


Leca® KERAMZYT to nowoczesny materiał izolacyjny. Cechuje się uniwersalnością i szerokim spektrum zastosowań. Może jednocześnie: izolować, odciążać, poziomować krzywizny i wypełniać różne elementy budynku. Przygotowane materiały komunikacyjne Weber Leca 2013 ukazują wyjątkowe cechy keramzytu, jego specyfikę oraz wszechstronne działanie.

Do zadań agencji należało przygotowanie Key Visuala dla materiałów komunikacyjnych, takich jak: cennik, katalog keramzyt w geotechnice, keramzyt w ogrodnictwie, poradnik wykonawcy, poradnik architekta. Ponadto Agencja Reklamowa PoProstu odpowiedzialna była za kreacje materiałów POS.

Agencja Reklamowa PoProstu  oferuje działania full- service: opracowanie strategii  komunikacji marketingowej, kampanie reklamowe, systemy identyfikacji wizualnej, obsługę i realizację  programów  lojalnościowych.

Potwierdzeniem zaufania, jakim cieszy się PoProstu jest współpraca z cenionymi markami, takimi jak HP, HTC, Assus, Mercedes, Renault, Raiffeisen Bank, Media Markt, Whirlpool, Kompania Piwowarska, Decathlon.

 

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.