ArtHauss sponsoruje Przemysława Saletę – Portal PR - 24PR
ArtHauss sponsoruje Przemysława Saletę

25.02.2013 Kategoria: sponsoring. Autor: admin

Gala Polsat Boxing Night od wielu miesięcy elektryzowała fanów boksu, a starcie Przemysława Salety i Andrzeja Gołoty obwieszczano walką roku. Tak duże wydarzenie nie odbyłoby się bez pomocy sponsorów. Wsparciem dla Przemysława Salety był ArtHauss – lider domów pasywnych.

Pojedynek Przemysława Salety i Andrzeja Gołoty podczas gali Polsat Boxing Night był niezwykłą gratką dla fanów boksu zawodowego. Walka miała dać odpowiedź na kilka pytań – przede wszystkim o zakończenie sportowej kariery przez Andrzeja Gołotę. Niewątpliwie wynik starcia polskich pięściarzy pozwolił ocenić, który z nich jest aktualnie w lepszej formie i może przyjąć miano niezwyciężonego. Gala Polsat Boxing Night była dużym wydarzeniem medialnym, które nie mogło odbyć się bez wsparcia sponsorów. Wśród licznego grona firm promujących to wydarzenie znalazła się częstochowska spółka ArtHauss. Lider domów pasywnych wspierał team Przemysława Salety.

Gala Polsat Boxing Night okazała się ogromnym sukcesem. Sportowe emocje, chęć rywalizacji fair play oraz walka o zwycięstwo to tylko niektóre elementy królujące podczas imprezy w gdańskiej Ergo Arenie. Nie byłoby to możliwe bez wsparcie ze strony sponsorów. Duży udział w tym przedsięwzięciu miała firma ArtHauss, która była partnerem drużyny Przemysława Salety

ARTHAUSS Polska

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.